Bez kategorijas

Sveiki!

Nākam pie Jums ar ārpuskārtas “sarunu”. 🙂 Mēs jūtam un redzam, ka jūs ļoti aktīvi esat iesaistījušies pirts inventāra un atribūtikas iegādei, kā arī pirtnieku apdāvināšanai un tas ir lieliski! Piemetīšu malku šai ugunij, un pastāstīšu par TOP precēm, kuras iet, teikšu tā: “kā karsti pīrādziņi”! 🙂

Viena no interesējošākajām sadaļām ir “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, un tas ir pavisam loģiski. Kādi svētki bez LABAS NOSKAŅAS! Protams, ja vēl svētki tiek plānoti pirtiņā, draugu un radu vidū, tad tai ir jābūt uz “tip top”. Tādēļ lielāka interese ir par aromatizētājiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-apelsins/, eļļām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eterisko-ellu-komplekts-citrons-priede-eikalipts/ un sāls blokiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/sals-bloks-pirtij-kadikis-1kg/. Un kādēļ ne, svinībās relaksēšanās iespējai ir jābūt nedaudz savādākai.

Kā jau nesen minēju, cepures https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/ arī ir pieprasītas. Pirts bez cepures nav pirts. 🙂  Šāda saimnieka cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/, vienmēr liks atpazīt to personu, kurai alus kauss https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/ nekad nedrīkst būt tukšs!

Šāda muciņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/15-l-konusveida-ozolkoka-muca-uz-paliktna/ gan nav ejošākā, bet pievienošu kā “reklāmu”. J Lai saimniekam vienmēr būtu smeķīgs miestiņš, tam ir jālīst no šādas muciņas. Noliec to galda vidū, un kā īsts saimnieks, visus ciemiņus pulcini ap šo galdu.

Tev sanāks varenas svinības, un es tajās gribētu piedalīties! Tas galda atribūts ir vienkārši FANTASTISKS! 🙂

Labi, turpinām nākt veikalā, aplūkot dažādas preces un iegādāties sev vajadzīgās. Šodien es saku atā, jo tiko atkal kāds kārotājs vēlas ko iegādāties! Kā jau jūs zināt, mēs negribam nevienam likt uz mums gaidīt!

Foršu jums šo nedēļu!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *