Aromātiskie spilventiņi

Sveiciens visiem!

Esam pie jums ieradušies, ar noderīgām un mīļām precēm. Esam drusku pastrādājuši, palauzījuši galvu un izšuvuši jaunus spilventiņus, ar kuriem iepriecināt daiļās meitenes, sievietes. Jūs, priekš mums, esiet tik nenovērtējamas, ka mums nākas izrādīt uzmanību pie katras mazākās iespējas :). Tādēļ, saku jums vīrieši, ņemam katrs pa šādam spilventiņam, un dāvājam tai vienīgai, tai “manējai”! 🙂

Tātad “Apburoša sieviete” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apburosa-sieviete/, “Brīnišķīga sieviete” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-briniskiga-sieviete/, “Sieviete kā Dieviete” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-sieviete-ka-dieviete/, un vēl, un vēl atradīsiet, kā jauki un mīļi nosaukt savu vienīgo! Protams, mēs domāsim vēl dažādus variantus, lai parādītu savai vienīgajai: “Tu man esi viss” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-tu-man-esi-viss/.

Ir jau arī patiesība, ka vīrietim arī gribas uzmanību, tādēļ būs arī kaut kas jauns arī vīriem ko dāvināt. Neviens jau nav atcēlis “Super tētis” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-super-tetis/ statusu. Bet nu, mēs noteikti papildināsim “vīru galeriju” (starp citu, laba apakš sadaļa!).

Protams, nāk Lieldienas, un mēs arī šai dienai esam sarūpējuši pāris spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/svetku/lieldienas/. Ja nu ir kāda ideja, vēl par kādiem spilventiņiem, neturi sveci zem pūra, padalies ar ideju, un mēs centīsimies realizēt. Protams, Tev bonusā ieteiktais spilventiņš! 🙂

Lai forša nedēļa, un neaizmirsti, Tu vari pasūtīt jebkuru no spilventiņiem, un varēsi kādam pasniegt patīkamu dāvanu!

P.s. Klau, neaizmirsti, mums ir vēl viens “foršs” internetveikals www.familyjoygames.com Ienāc un aplūko, tajā mēs piedāvājam daudz dažādu spēļu visai ģimenei, kā arī blogojam par stiprām un mīlošām ģimenēm! Pievienojies!!!

Tavi “Aromātiskie spilventiņi”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *