Labai noskaņai

Čau!

Prieks atkal ar jums tikties nedēļas vidū. Šodien ir interesanta diena. No rīta sniegs, vakarā zaļumi. Tā arī nevaru saprast, vai sākt krāsot olas, vai egli pušķot. 🙂 Lai kā tur arī nebūtu, bet visi mēs, pirtī gājēji, tā vai tā esam vinnētāji. Vai spīd saulīte, vai snieg sniegs, galvenais lai pirtiņa kurētos un gars būtu stiprs!

Mums ir patiess prieks, ka sāk atjaunoties jūsu aktivitāte. Atkal parādās interese par pirts precēm un atsākam jums palīdzēt izvēlēties piemērotāko preci. Mēs arī novērojam, ka jums ir interese par bambusa pirtsslotiņām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/. Laikam jau par ekskluzīvu šo preci nenosauksim, jo Latvijā esam jau iepazinuši. Bet to, ka šādu iesaku katrā pirtiņā, tas gan. Kādreiz tā gribas izbaudīt kaut ko interesantu… Tā pat par eļļām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins/ un dažādiem aromātiem. Ir daudz un dažādu viedokļu, vajag vai nē, bet es teikšu tā. Var jau pieturēties pie savām metodēm, bet kādreiz ir vēlme izbaudīt kaut ko “nebijušu”. Izdomā, kādu aromātu vēlies brīvdienās izbaudīt pirtiņā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/ un BAUDI!

Un jā, mēs domājam un strādājam pie “Pirts komplekti” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-komplekti/ sortimenta paplašināšanas. Šajā sadaļā būs daudzas dāvanas, kuras nebūs saistītas ar pirtiņu. Vienkārši, vēlaties kaut ko dāvināt kādam, veram vaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-komplekti/davanas/ un aplūkojam, ko un kam varam dāvināt. Šī būs “FORŠA” sadaļa!!! 🙂

Lai izdevies šis vakars, iepērkamies, lai brīvdienās nekas netrūkst un gaidām “vieglu garu”!

Atāāāā,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *