Dāvanas

Hei, hei, hei!

Prieks, atkal jūs uzrunāt nedēļas sākumā. Esam jau “nodzīvojušies” līdz pirmajiem pavasara svētkiem – LIELDIENĀM. Lai ko arī Māte Daba nedarītu, Lieldienas būs kārtīgas brīvdienas ar dabas baudīšanu. Protams, nelaidīsim arī garām pirtī iešanu. Vēl jo vairāk, ja sabrauc radi vai draugi, grēks neizmantot pirtiņu kā “svētku naglu”! Kā jau vienmēr, mēs centīsimies noskaidrot, uzvedināt Tevi uz domas – vai Tev ir viss vajadzīgais, lai izbaudītu šos svētkus? Tu drīksti “iemest” aci mūsu veikalā, un aplūkot visu piedāvājumu, bet es parādīšu, pāris šīsnedēļas akcijas preces. Un tā, aiziet:

Protams, pāris aromātisko spilventiņu https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/svetku/lieldienas/ šiem svētkiem. Ja nu brauc ciemos, vai brauc pie Tevis, un Tev kaut kas ir jādāvina, ievēro tradīcijas. Kārtīgi noper ar pūpoliem un pasniedz šādu spilventiņu. Viss gads būs veselīgs!

Esmu jau minējis, ka strādājam arī pie dāvaniņām. Šādu dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/davana-milu-tevi/ var dāvināt ne tikai šajos svētkos, bet arī ikdienā – smaržīgi un romantiski!

Ja nu vēlies kādam uzdāvināt “ko gruntīgāku”, aplūko šo spaini https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-10l-ar-plastiku-ornaments/, kalpos ilgus gadus un mājsaimniecībā ne vienu reizi vien noderēs. Arī pirtiņa bez spaiņa īsti nevar iztikt, tad nu kādēļ nenopirkt šādu un nepriecāties?

Kā jau Tu saproti, mēs nevaram pieminēt katru labu preci, jo lai pārskaitītu VISU mūsu piedāvājumu – Tev apniks :). Ver vaļā www.istaspirtslietas.lv un aplūko pats visas sadaļas, un Tu ātri atradīsi sev nepieciešamo. Gaidām veikalā!

Lai foršs šis vakars,

Un tuvojamies svētkiem! 🙂

Kā vienmēr, jūsu

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *