Labai noskaņai

Sveiki mazajā piektdienā!

Jāpiekrīt tam klejojošajam jokam, ka nevajadzēja pulksteni griezt atpakaļ – uzgriezām ziemu :). Bet nu, lai kā arī mēs ātrāk gribam pavasari, ir tikai marta beigas, un šāds laiks arī ir jāizbauda – ārā vēss bet saulīte spīd kā siltā pavasara dienā. Noteikti, ka daudzi pirts cienītāji, ar ilgām uzmet skatienu uz savu pirtiņu, un gaida nedēļas nogali, lai to iekurtu. Un tas ir pareizi! Šādas domas sasilda dvēseli un iepriecina garu. Palīgā arī nāk, ka tā būs nedēļas nogale, darba cēliena beigas, un atkal ATPŪTA!

Lai viss būtu kā nākas, tad brīvdienām, pirts baudīšanai ir jāsagatavojas. “Uzmetas aci”, pāris lietām ko mēs piedāvājam:

Sadaļā “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, jūs patiešām atradīsiet visu, lai radītu pozitīvu atmosfēru gan pirtiņā, gan arī mājās. Dažādas eļļas un aromatizētāji https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, palīdzēs uzburt tādas smaržu krāsas, kādas vēlēsieties. Un mājās arī elementāri. Paņemat kādu eļļu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins/, ielejiet “eļļas iztvaikotājā” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ellas-iztvaikotajs/ un noskaņa radīta!

Neaizmirstam par sadaļu “Pirts drēbes” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/. Diskutabla sadaļa, bet nu tomēr, ja pirtiņā ir vēl kāds bez Tevis un sievas – šo to tomēr vajag! 🙂 Un protams, visvajadzīgākās ir CEPURES https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/. Mums ir tāds klāsts, ka sev piemērotāko noteikti atradīsi!

Lai man Tevi nebūtu ilgi jāaizkavē, pats ienāc mūsu veikalā un apskaties, kas Tev vēl interesētu. Un jā, ja šodien nopērc, darīsim visu iespējamo, lai nedēļas nogalē jau to lietotu!

Lai izdevusies šī pēcpusdiena!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *