Labai noskaņai

Noslēpumainais mežs

Tā nu aizelsusies, vairāk gan no iespaidiem, nekā skriešanas, lapsa tuvojās zvēru sapulcēšanās vietai. Kad lapsa ieskrēja pirmā meža klajumā, un sāka bērt kā no maisa, par vasaru, par smaržām, par brīnumu, zaķis tikai noteica:

“Es jau tā arī domāju, no lielās skriešanas jumts nošķiebies.”

Zvēri gan paniku neizrādīja, kaut arī lapsa bija sabiedējusi visus vēl vairāk, un arī vilku nekur nemanīja.

“Kur ir vilks?” jautāja lācis.

“Kur vilks, runā taču?!!” atkārtoja alnis.

Lapsa aplūkojās apkārt un sabijās.

“Es nezinu?!?”

Bet, viss notika tā: tikko abi tikuši pa durvīm ārā, pa tām, uz kurām ir uzraksts www.istaspirtslietas.lv, tā lapsa sevi nespēja savaldīt, un neskatoties atpakaļ, ko kājas nes, skrēja uz norunāto vietu. Bet vilks, redzot, ka nav jēgas ar lapsu runāt, mierīgi gāja un pārdomāja redzēto:

“Pag, bet tas nozīmē, ka mēs tagad mežā, skaistā vietā, varam uzbūvēt pirtiņu un visi pērties?!” Pie domas par pēršanos, vilku vēl pakratīja drebuļus, bet slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/ , kādas tas redzēja, izraisīja ziņkāri.

“Lapsa, tā gan “stresaina sieviete”. Es tikko biju atvēris durvis ar uzrakstu “LABAI NOSKAŅAI” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/”, tā šī klāt un tik sauc: “Ātrāk, ātrāk, skrienam ātrāk!” Bet tur bija kaut kas interesants, kaut kas smaržīgs. Visādas pudelītes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins-2/, dažādi iepakojumi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/, un istabas nosaukums… Labai noskaņai…”.

Tā nu vilks aizdomādamies nemaz nepamanīja, ka sāka lēnām iet, lūkoties debesīs un sapņot.

Redz kur slēpjas patiesā laime – nestreso. Esi kā vilks, sapērc visu savai pirtiņai, baudi un relaksējies uzburtajā atmosfērā. Bet, ja vēlies uzzināt, kas notika tālāk, pieseko mūsu facebook profilam vai ik pa laikam ienāc sadāļā “Jaunumi”  https://istaspirtslietas.lv/blogs/ un izlasi turpinājumu! 🙂

Lai skaista šī nedēļa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *