Bez kategorijas

Noslēpumainais mežs

“Vai Jūs te uz ilgu laiku?” apjautājās lapsa.

“Domāju, ka jā! Esmu dzirdējis, ka jūs mežā esat daudz, un ļoti atsaucīgi, tādēļ ir vēlme ar jums sadraudzēties un baudīt dzīvi kopā.” Tāda skanēja būdiņas saimnieka atbilde.

“Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads. Šajos svētkos, ir liela vēlme iepriecināt tuvākos, draugus, radus, kaimiņus…” un saimnieks sāka aizrauties ar stāstiem par piparkūkām, par eglītēm, par skaistām dāvaniņām…

“Skaties,” mīļi apņemot lapsu aiz varenskaistā kažoka un pievedot pie kāda stenda “te mums ir dāvaniņas tieši Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam.”

Lapsa piegājusi pie stenda ieraudzīja interesantus spilventiņus ar, dažādās krāsās, izšūtiem uzrakstiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-eglite-smarzo-un-mirdz/.

“Nu jā, smuki gan izskatās” nodomāja lapsa.

Lai lapsu izbrīnītu vēl vairāk, saimnieks atvēra stenda durtiņas, un vienu spilventiņu iedeva pataustīt un paostīt. Ar nelielu skepsi, lapsa paņēma spilventiņu rokās un sajuta interesantu un vilinošu smaržu. Nē, tā nebija piparkūkas smarža, pat ne mandarīnu, kas tā par smaržu? Lapsa nedaudz satraukusies pieskrēja pie loga. Nē, nu bet tiešām ziema, sniegs! Nu kā var smaržot pēc VASARAS???

“Kas tas par tādu brīnumu?” jautāja lapsa. “No spilventiņa nāk vasaras smarža! Tā vakara, kad sēdēju pie ugunskura, skatījos rāmajā ezerā, un apkārt šī fantastiskā smarža, šī VASARA ar savām skaistajām atmiņām…”

“Ziemassvētku MAĢIJA” tikai nosmējās saimnieks. “Bet šādu prieku, Tu vari dāvāt saviem draugiem, kaimiņiem un radiem. Šāda mīļa, maza dāvaniņa, kādam liks atcerēties skaistākos mirkļus un sasildīs sirdi, ne sliktāk kā kamīnā iekurta uguns.”

“Jā, jā, man vismaz trīs tādus vajag!!!” Lapsas acis iemirdzējās no sajūsmas, un viņa ar grūtībām sevi savaldīja, jo gribēja ātrāk tikt pie zvēriem, lai pastāstītu par šo brīnumu.

“Nu kā, kā tas ir iespējams? Ziemā sajust vasaru? KĀ???” Lapsa nebija nomierināma.

Vilks gan gribēja aplūkot vēl daudzas citas lietas, bet tas viņam neizdevās, jo lapsa lēkāja nu sajūsmas un tikai sauca

“Nu laižam, laižam tak, man visiem ir jāpastāsta, par šo brīnumu!!!”

Tā nu abi aizlēkšoja pa sasnigušo sniegu uz zvēru sapulci, pat durvis palika vaļā, tik tālumā varēja sadzirdēt, kā saimnieks noteica:

“Vediet droši visu ciemos, esam atvērti vienmēr!”

Aizveroties durvīm uz tām iedegās uzraksts:

Jūsu veikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *