Pirtsslotas

Noslēpumainais mežs

Vilks, kurš visu šo ceļu gāja pa priekšu, saminstinājās un aizdomājās.

“Vai mums vajadzētu iet iekšā, vai labāk iet uz zvēru sapulci un izstāstīt, ko esam atraduši?” vilks jautāja lapsai.

“Ko tad mēs izstāstīsim, ja nebūsim iegājuši un paši pārbaudījuši?” lapsa atbildēja, vairāk ziņkārības plosīta, nekā racionāli domājoša.

“Nu labi, veram vaļā durvis ar uzrakstu www.istaspirtslietas.lv, un skatāmies, kas tur ir” vilks noteikti nosaka, un pieņem galīgo lēmumu.

Nedaudz bailīgi, bet ar noteiktību, abi ceļotāji pieiet pie durvīm un pieklauvē.

“Nāk tik iekša, nebaidās” atskan balss no būdiņas iekšpuses.

Vilks, būdams džentelmenis rāda, ka lapsa var iet pa priekšu, bet tā tam rāda, ka šoreiz šo godu izlaidīs neapvainojoties, uz ko vilks ir skeptisks, bet ver vaļā durvis un iet iekšā.

Jau verot vaļā durvis, abi zvēri sajuta vasaras smaržu. Priekštelpā, smuki sarindotas karājās dažādas pirtsslotas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Tās bija tik daudz un tik dažādas, ka lapsa nespēja atraut skatienu no tām. Vilks, ieraugot bērza pirtsslotu  https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eames-plastic-side-chair/, uzreiz ieslīga atmiņās. Nu jā, bērnībā ir dabūjis ar bērza žagaru, bet ir dzirdējis, ka ar bērza pirtsslotu pēršana esot patīkamāka. Lielu pārliecību slotiņas viņam neradīja, bet pēc nostāstiem, viņš labprāt pamēģinātu tās darbībā.

Un kas bija tālāk? Vai vēlies uzzināt? Ja jā, dod mums kādu ziņu, kamēr pārējie zvēri mūs gaida! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *