Bez kategorijas

Noslēpumainais mežs

Kad vilks beidzot ieradās sapulcēšanās vietā, visi atviegloti nopūtās: vilks dzīvs un vesels, tad jau viss kārtībā!

Vilks, būdams nosvērts un domājošs, kāpa uz paaugstinājuma, lai pastāstītu redzēto:

“Nu tā” sāka viņš “mūsu mežā, ir uzradusies ļoti silta un jauka būdiņa, ar nosaukumu www.istaspirtslietas.lv. Tās īpašnieki, ir ļoti atsaucīgi un pretimnākoši. Viņi ir ar mieru, mūs apgādāt ar visu nepieciešamo kārtīgas pirts baudīšanai, kā arī apgādāt ar dāvaniņām svētkos.”

“Izklausās forši!” iestarpinājās zaķis. “Man patīk, vismaz nebūs jālēkšo pēc dāvaniņām uz tālo mežu! Man jau sāka apnikt tas sagādnieka darbs!”

“Tieši laikā, nāk Ziemassvētki, un jādomā par apsveikumiem.” ierunājās alnis.

“Viss jau izklausās labi,” ierukšķējās mežacūka “bet mums jau nav nemaz pirts!” Te vilks ņēma sarunas virzienu savās rokās un izteica kādu domu.

“Kamēr nācu uz šo vietu, es domāju. Kā būtu, ja mēs uzceltu savu pirtiņu netālu no šīs būdiņas? Lācis sagāztu labus baļķus.”

“jā, tā vispār nav problēma” izdzirdot sevi pieminām, lācis nedomājot piekrita.

“Alnis, ar saviem stiprajiem ragiem, palīdzētu atnest” turpināja vilks.

“Protams,” atbildēja alnis, juzdams lepnumu, ka visi pievēršas viņa skaistajiem ragiem. “sīka vienība, es to izdarīšu!”

“Bet man, man ko darīt?” žēlīgi iepīkstējās pelīte. “Es esmu maziņa, es nevaru ar baļķiem strādāt, bet ļoti gribu pirtiņu!!!”

“Priekš Tevis arī būs darbs” nomierināja vilks. “Tu sameklēsi sūnas, un kārtīgi nopakosi visus caurumiņus, tā lai, ne tikai tu neizspruktu, bet vējš un augstums netiktu klāt.”

Nu zvēri vairs nespēja novaldīt prieku un entuziasmu. Visi vēlējās pielikt savu ķepu, pie šīs grandiozās būves. Vilks tika iecelts par “virsceltnieku”, kurš katram norādīja darbu pēc tā spējām un zināšanām, pats daudz mērija, skicēja un domāja.

Mežā sākās pirms svētku rosība. Laika bija atlicis maz, jo uz svētkiem visi vēlējās visu pabeigt. Tādēļ mežs atdzīvojās, notika skraidīšana, baļķu gāšana un nešana uz norādīto vietu. Mazākajiem palīgā nāca mežacūka, uzrakņāja sniegu, lai vieglāk un ērtāk būtu vākt sūnas. Visi strādāja entuziasma pilni. Kā Tev liekas, vai viņiem izdosies??? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *