Pirts atribūtika

Lāča piedzīvojums

Reiz, kādā mežā, zaķis lācim iztraucēja ziemas miegu. Tas ļepatodams pa biezajiem brikšņiem, uzlecot uz kāda paugura aplūkot apvārsni, vai nedraud kādas briesmas, ar ķepu aizķēra kādu zaru, tas pastūma kādu sūnu, bet caur atvērušos spraugu, saules stars tieši lācim acī. Kamēr lācis saprata, kas ir noticis, mazais cilpotājs, jau bija prom, un pat nepamanīja, ka šodien ir viņa, nu jau septītā pēc skaita, dzimšanas diena.

Lācis pamodies, izberzējis acis, saprata – vēl ir ziema un auksti, bet miegs nenāca. Bija ātri jādomā, ko darīt? Izkūņojies no savas ziemas guļvietas, lācis sāka domāt, kā tam sasildīties? Ilgi nebija jādomā, jo prātā iešāvās ģeniāla ideja – taisīs pirtiņu! Ap netālu augošo ozolu, viņš sanesa baļķus, sastutēja, salika zaļus zarus, spraugas aizbāza ar sūnām, un iekšā pat uztaisīja improvizētu galdu – ja nu kāds atnāk ciemos, piemēram zaķis?

Viss jau būtu labi un skaisti, bet visu inventāru un pirtij vajadzīgos “nieciņus” viņš nemācēja uztaisīt, un noskumis izgāja ārā no pirtiņas. Protams, siltumam tā bija laba, bet gulēt vairs negribējās, bija vēlme izbaudīt darba augļus. Paldies Dievam, mēs atrodamies tajā pašā “Noslēpumainajā mežā”, par kuru jau kādreiz stāstīju. Tādēļ, lācis staigājot pa šo mežu, un pārdomājot, ko un kā darīt, pie viena koka pamanīju kādu uzrakstu uz bērza tāses: “www.istaspirtslietas.lv Palīdzēsim ar visu nepieciešamo jūsu pirtiņai!” Lācis, aiz lieliem priekiem, atcerēdamies, ka tam alā ir arī internets, nu tik skrēja atpakaļ, lai pasūtītu visu nepieciešamo.

Pasūtīja ķipīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/kipitis-35l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/, no kura, pēc pēršanās, liet virsū tuvējā strautiņa ūdeni. Arī šo eleganto dvieļu turētāju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/plaukts-ar-5-akiem/, lācis iegādājās. Galu galā, pirtiņa bija sanākusi laba, tādēļ lācim radās doma, saaicināt daudz draugu.

Protams, lācis ienāca arī sadaļā “labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, kurā iegādājās visu nepieciešamo kārtīgai pirts baudīšanai. Nav ne jausmas, vai kurjers atbrauca atpakaļ, no preču piegādes, bet pēc pāris dienām redzēju, kā tālumā, meža biezoknī, debesīs paceļas patīkami dūmi. Droši vien, lācis izbauda savu pirtiņu, kurā ir tik daudz, fantastisku preču no mūsu veikala!

Es domāju, ka lācis tā arī gulēt vairs neaizgāja, un kopā ar zaķi, un pārējiem meža iemītniekiem, kaļ plānus, kurās dienās un kā baudīs pirtiņu. Pag, tikko atkal viņš kaut ko pasūtīja! Labs ir, man vairs nav daudz laika, jāsūta nākamais kurjers!

Bet Tu nekautrējies, ienāc mūsu veikalā www.istaspirtslietas.lv un sagādā arī visu vajadzīgo, kārtīgai pirts baudīšanai.

Neatpaliec no lāča, esi kā lācis!!!

Lai izdevusies šī nedēļa!

Tavs internetveikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *