Halāti, kleitas, krekli

Īpaša diena

Vīrs ļoti steidzās mājās. Abiem ar sievu sen jau bija izplānota šī diena, tautā saukta par Valentīndienu. Viņš tikko aizveda abus bērnus pie vecmāmiņas un vectētiņa, kuri ar atplestām rokām tos sagaidīja un solījās, ka līdz sestdienas vakaram centīsies izturēt. Nav jau tā, ka mazbērnus neviens negribētu redzēt, bet vislabāk ir atbraukt ciemos, un aizbraukt tad… kad ir pienācis īstais laiks. Bet te, te nezin kā tas sanāca, bet abi bija piekrituši, savu dzīvokli, uz trim dienām pārvērst par poligonu. Bet vīrs par to vairs nedomāja, tā vairs nebija viņa problēma. Lielākā problēma bija, skatīties spidometrā un braukt nepārsniedzot ātrumu, kas bija ļoti sarežģīti, jo kāja tā vien spieda pedāli līdz grīdai. – Ātrāk, ātrāk mājās! Klusums, beidzot klusums! SIEVA viena un es!!! Bāc, pedālis, pedālis… Kas, Tu neredzi, pus gadu jau kā zaļais deg! Āzi, brauc uz priekšu, ko velcies kā bēru ceremonijas šoferis!!!

Tā lamādamies un sekojot ātrumam, vīrs beidzot iebrauca pagalmā. Ļoti daudz darba vēl bija priekšā. Kā vienmēr, sieva rosījās pa virtuvi un gatavoja garšīgas un romantiskas vakariņas, bet viņa pienākumos ietilpa pirts iekurināšana un sagatavošana “divvientulības pēršanās procedūrai”. – Johaidī, kad pēdējo reizi viņš ar sievu pirtī gājuši tikai divatā? Nu, klau, to pat atcerēties nav iespējams! Bet te, abi bija sev izkārtojuši trīs dienu atvaļinājumu no ārpasaules, tikai viņš un sieva, sieva un viņš.

Iebraucot garāžā, viņš vispirms no mašīnas izņēma dāvanu maisiņu. Kādu laiku atpakaļ, kad abi sāka gatavoties šim pasākumam, vīrs atvēra internetveikalu www.istaspirtslietas.lv un pasūtīja savai mīļotajai dāvanas. Protams, tajā bija aromātiskais spilventiņš “Mīļajai” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai/, kā arī saunas dvielis persika krāsā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-dzeltens/. Un vēl dažādi sīkumi, lai pilnvērtīgi baudītu pirti. Jāsaka jau godīgi, nav ko slēpt, šo saunas dvieli, viņš pirka daļēji priekš sevis. Nu nē, nepārproti! Viņš vēlējās ātrāk tajā redzēt sievu, jo BEIDZOT, varēja ar pavisam citām acīm, novērtēt šo augumu, kuru ietītu šis dvielis.

Kad pirts bija iekūrusies, un ūdens sanests skaistā koka spainī https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-dzeltens/, atlika izvēlēties pirts aromātu, ko dabū ar šādiem aroma sāls blokiem https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, iemērkt pirts slotiņas un sākt izbaudīt svētkus!

Vīrs aizsteidzās palīgā sievai, abi saklāja galdu, un varēja sākt svinēt šo fantastisko dienu. Tika pasniegta šī jaukā dāvaniņa, un vīrs redzēja, kā iemirdzas sievas acis.

Nezinu, vai tādēļ ka 14. februāris, vai trīs fantastiskas dienas tikai divatā, bet izskatās, ka šī stāsta varoņi, būs smēlušies spēkus turpmākajām dzīves rutīnām, kā arī tiks pāri daudziem šķēršļiem.

Es gan domāju, ka Valentīndiena, tā ir laba diena, kad sākt pievērsties arī ģimenes stiprināšanai! Bet, šādiem pasākumiem, nav jābūt tikai reizi gadā. Minimālais, reizi mēnesī! Mans novēlējums Tev, sāc šodien, sāc rīt, bet turpini katru mēnesi. Izdomā jaunus, skaistus pasākumus ar sievu, draudzeni, ar ģimeni, ar bērniem, un Tu redzēsi – visu mīlētāju diena, Tavā dzīvē būs KATRU DIENU! Un Tu būsi LAIMĪGS!

Šo mēs novēlām katram no jums

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *