Ģimene

Valentīndiena

Kā jau daudzi mūsu stāsti, šis arī, būs stāsts iz kādas ģimenes. Ja godīgi, nezinu bagātas vai nabadzīgas, veiksmīgas, vai ne ļoti. Bet vienu gan, zinu pilnīgi droši – tai pirmajā vietā vienmēr bija un ir mīlestība un savstarpējā cieņa. Uz šiem balstiem, tā arī tika būvēta un celta. Nu, vai ir interese ielūkoties tajā? Jā vēlies uzzināt, tad klausies.

Viss sākās darba tusiņā, kādā Valentīndienā. Šefs saorganizēja pasākumu visam kolektīvam, ar apdāvināšanu – gandrīz kā Ziemassvētkos. Viss kolektīvs bija labi pastrādājis, un firma noslēgusi labu darījumu ar sen gaidītajiem investoriem. Tādēļ, kā pateicība un uzmundrinājums nākamam darba cēlienam – šis tusiņš! Kā jau minēju, katram bija jāatnes kāda dāvaniņa, un jāpasniedz kolēģim, kurš palīdzēja, vai kurš atbalstīja, vai vienkārši patika.

Jānis ilgi meklēja kādu dāvaniņu, ar kuru pateikties kolēģei Ievai  par palīdzību, un ne tikai pateikties, bet parādīt, ka nav vienaldzīgs pret to. Viņš saprata, šī ir unikāla iespēja spert pirmo soli. Jānis “izrakņāja” visu internetu, bet tā īsti neko neatrada. Nu jau izmisis, atvēra www.istaspirtslietas.lv jo nedaudz zināja šo veikalu, bet tikai tādēļ, ka pats bija kārtīgs pirtī gājējs un tajā ik pa laikam iepircies. Bet, nu klau, Ievu tak neaicinās uz pirti!? Solis būtu par lielu, ka nesanāk špagatā iesēsties peļķē!

Tā sērfojot pa veikalu, Jānim pēkšņi iemirdzējās acis. – IR, SUPER, ATRADU! – atskanēja priecīgs sauciens. Viņš atrada aromātisko spilventiņu “Paldies” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-paldies/. Šī ir īstā dāvana! Ieva tik daudz ir palīdzējusi, ka spilventiņš pats visu izteiks bez vārdiem, bet Jānis sarunu varēs novirzīt pareizajā, sev vajadzīgajā gultnē.

Nezinu, kā viņš to gultni atrada, ko teica, ko darīja, bet fakts ir un paliek fakts. Jānim ar Ievu ir trīs bērni, divi puikas un viena meitiņa peciņa. Mēs esam labi draugi, jo šī ģimene, ik pa laikam iepērkas veikalā, lai visi kopā baudītu pirts burvību. Zinu tikai to, ka Jānis Ievu tomēr uzaicināja uz pirti, protams, pēc kāda laika, un šī “pirtošanās” ir ģimenes neatņemama sastāvdaļa, un liela daļa no iepazīšanās romantikas. Bērni jau no mazām dienām ir pieraduši iet pirtī, un visi, ar nepacietību gaida, kad varēs to baudīt.

Bet, kad nāk tā īpašā diena – Valentīndiena, man vienmēr atskan zvans no Jāņa:

Šai ģimenei, aromātiskie spilventiņi, ir kļuvuši par viņu mīlestības apliecinājumu, par tradīciju, par stipras ģimenes simbolu. Bet man, man ir milzīgs gandarījums, ka mēs, ar savu produkciju, esam kā klinšains pamats šādam stāstam.

Un pats galvenais, lai izstāstītu un izdzīvotu dzīves mīlestību, nav jābūt Romeo un Džuljetai, nav jābūt nāvei, nav jābūt nelaimīgiem! Vienkārši, ikdienas mīlestība ar nelielu tradīciju ir ciešāka par sadzejojumu, par romānu. Tava mīlestība ir simts reizes labāka par jebko citu – jo tā ir īsta!

Un, protams, lai to saglabātu un audzētu lielāku, Tu vari šo tradīciju aizņemties no Jāņa un Ievas. Šajā sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/, atrodi sev noderīgo, un Tev acīs visi redzēs uzrakstu “Es esmu LAIMIGS”!!!

Lai šī Valentīndiena, notrauc putekļus no Tavas mīlestības, aizkvēlina to, un, lai Tu, tai neļauj nodzist visu cauru gadu!!! 🙂

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *