Aromatizētāji, Ēteriskās eļļas

Kāds neparasts atgadījums

Likās, ka esmu nokļuvis pasakā. Apkārt mīksts un gurkstošs sniedziņš, koku zari noliekušies sniega segas pārklāti. Gaisā sniegpārsliņas rotaļīgi krizdamas, dzinās viena otrai pakaļ, lai saķertos un apsegtu vēl zaļgano sūnu. Visapkārt kluss, nevienas skaņas, tikai tālumā var redzēt, kā no kādas mazas, bet mājīgas būdiņas, taisni kā stabs, augšā ceļas dūmi.

Biju kārtīgi nostrādājies mežā, tādēļ, nedaudz noguris, bet ar ziņkāri un vēlmi pasildīties, gāju uz šīs būdiņas pusi. Jo tuvāk tai gāju, jo patīkamāk kļuva. Gaisā varēja sajust tādu strāvojumu, tas aicināja tuvoties un nebaidīties. Tas, kā mīļa sieviete, vilināja nākt klāt un baudīt. Es neizturēju un pieklauvēju pie durvīm:

  • Tuk, tuk! Kāds ir pirtiņā? –
  • Jā, nāc tik iekšā un stāsti, ko gribēji? –

Aiz sevis aizverot durvis un sajutis patīkamu pirts garu ar ciedra smaržu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-ciedrs/, sāku stāstīt, ka strādāju mežā un vēlējos tikai sasildīties. Uz ko man laipni un ar prieku atbildēja:

Mani pārņēma tāds prieks! Pēc tik smagas darba dienas, nokļūt šādā pirtiņā… Tas ir vienreizēji!!! Kad biju gatavs iet karsēties, lāva jau bija noklāta ar dažādiem augiem un bez raizēm varēja sēsties vai gulties tai virsū. Kad nu bijām pakarsējušies, vīrs paņēma bērza pirtsslotu, lika man nogulties, un sāka pērt. No sākuma lapas maigi skārās klāt maniem pleciem, mugurai, kājām. Tad asāk un ātrāk. No noguruma un baudas, es vairs nespēju padomāt un prāts atslēdzās. Kad šī procedūra beidzās, vīrs palīdzēja piecelties un aizveda mani uz dušas telpu, kura bija iekārtota ar šādu dušu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-20-litri-ar-plastiku/. Uzlējis ūdeni, es sajutos atžirdzis un mēs varējām iet un padzert tēju.

Tēja https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-teja-ar-bagatu-dabisko-sastavu/ bija varengarda! Tā mēs sēdējām, pļāpājām un ik pa laikam gājām atkal pirtī. Vakars pagāja tik ātri un tik piepildīts ar fantastiskām sajūtām, ka mans nogurums, tas izgaisa, un tā vietā parādījās pavisam savādāks. Jā nogurums, bet tik patīkams…

Atvadoties, mēs norunājām, ka es noteikti apmeklēšu šo pirtiņu, bet pirms tam, sapirkšu visu nepieciešamo, lai atgrieztos jau ar pilnām rokām. Sēžu un domāju, brīvdienās noteikti jāapmeklē šo fantastisko vietu, tādēļ šodien jāiepērkas! Labi gan, ka nekur nav jābrauc, vienkārši atveru www.istaspirtslietas.lv, salieku grozā visu ko man vajag, un to, pāris dienu laikā, man piegādās!

Kāpēc šodien tikai trešdiena?!!

GRIBU UZ PIRTI…

🙂 🙂 🙂

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *