Aromātiskie spilventiņi

Kādā logā redzētais

Ejot pa pilsētu vakara stundās, vai esi aizdomājies, kas notiek aiz kāda loga, kurā spīd gaisma? Logā, kuru vēl nav aizvērušas žalūzijas, vai biezi aizkari, var redzēt, kā saimniecīte rosās pa virtuvi, stāv pie plīts, un gatavo ģimenei vakariņas. Tikai tad, kad tā pamana Tavu ziņkārīgo skatienu, laipni uzsmaida un aizver šo portālu no Tava skatiena. Atliek smaidot iet tālāk un domāt: Tu re kā, kaut kā likās, ka mana sieva tikai gatavo… 🙂 Lai mierinātu Tavu ziņkāri, nē zināt kāri, šodien pavēršu šo smagnējo aizkaru, un ievedīšu kādā svešā ģimenē! Vai esi gatavs?

Bija piektdienas vēla pēcpusdiena. Jau krēsloja, kad Aivars, pacilātā garastāvoklī nāca mājās. Protams, garastāvoklis bija uz visiem simts, jo nedēļa bija labi nostrādāta un nogale solījās būt patīkama.  Aivaram somā, dauzoties viena  pret otru, patīkami šķindēja divas šampanieša pudeles. Abi ar sievu bija izplānojuši pasēdēt vakarā mājās un uzburt romantisku noskaņojumu. Pa ceļam uz mājām, Aivars iegāja vietējā puķu bodē, un, kā pats vienmēr smējās, nopirka kādu lakstu. Tajā pašā somā, pie šampanieša pudelēm, stāvēja arī maza bet mīļa dāvaniņa – aromātiskais spilventiņš “Mīļajai” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai/.

Tā nu, ar pilnu “džentelmeņa komplektu”, nākot mājās, viņš jau pa gabalu redzēja, kā virtuvē spīd gaisma, un mīļš tēls tajā rosās. Aivaram tā sagribējās ātrāk nokļūt mājās, apķert šo tēlu, noskūpstīt, samīļot, ka nepamanīja, kā vēra vaļā durvis. Dzīvoklī valdīja patīkama atmosfēra, viss bija kārtīgi sakārtot, smaržoja pēc karbonādes, pēc sveču degšanas, tās vēl vasarā bija iepirktas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/svece-vizbulite/, bet nekādi nesanāca atrast piemērotu laiku lai aizdegtu.

  • Mīļā, esmu beidzot mājās! Nāc sagaidi!
  • Nevaru, man uz plīts cepās. Mazgā rokas, un nāc pie galda.

Aivars ātri noģērbās, iegāja vannas istabā, nomazgāja rokas, paķēra somu un naski aizskrēja uz virtuvi. Ciešu apkampis sievu to noskūpstīja un no somas izvilka dāvaniņu.

  • Šī dāvaniņa ir Tev, no Tavas dzīves lielās mīlas! – un Aivars pasniedza spilventiņu.
  • Tu gan par sevi esi augstās domās – koķetīgi un nedaudz nosarkusi iespurdzās sieva. – Bet dāvaniņu gan ņemšu! – Sieva mīļi smaidīja un pakoja to vaļā.

Atpakojusi savu pārsteigumu, tā sajuta vasaras smaržas burvību. VASARA, prāts vairs neklausīja. Viņa atcerējās, kādas vasaras skaistās naktis, kopā ar Aivaru tika pavadītas pie ezera, pļavā, siena gubā… Savācies, Tev vēl vīrs ir jāpabaro! 🙂

Tā nu abi nosēdās pie galda, un tajā visā prāta karstumā, pat nepievērsa uzmanību, ka logi bija palikuši neaizklāti. Tie vakariņoja, pārrunāja nedēļas notikumus, lēja un dzēra šampanieti, un šīs darbības pavadīja karsti un alkstoši skūpsti. Kad šampanietis atraisīja dvēseli, sākās galvu reibinošas dejošana.

  • Ārprāc – iesaucās sieva – man priekš Tevis arī ir dāvana! Un es pavisam aizmirsu!!! Par cik, Tev patīk iet pirtī, es Tev nopirku halātu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xxl/ – viņa žigli atvēra skapī plauktu, izņēma halātu, un ar maigu skūpstu, pasniedza to vīram.

Viņu ilgi tā runājās, dejoja, un skūpstījās. Nezinu, cik ļaudis skatījās šajos logos, bet sniegs zem tiem tika kārtīgi nomīdīts. Tikai tad, kad laimīgā ģimene iegāja guļamistabā, aiz viņiem durvis aizvērās un viss kļuva tumšs, laikam aizgāja gulēt.

Katrā gadījumā, šo stāstu esmu redzējis tieši Tavā logā, jo šie aromātiskie spilventiņi, tie ceļo arī pie Tevis, tātad Tu mīli un lolo to, kurš ir blakus. Un nav jābūt Romeo, bet ir jāzina, kur meklēt mīļu, mazu dāvaniņu tieši tavai otrajai pusītei! Pareizi, viss ir šajā linkā https://istaspirtslietas.lv/product-category/aromatiskie-spilventini/.

Lai romantika Tevi neatstāj! 🙂

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *