Aromātiskie spilventiņi

Dāvanu pārsteigums

Reiz kāds vīrs, kurš ļoti mīlēja un loloja savu sieviņu ilgi domāja, kā viņu pārsteigt? Abi divi bija kaislīgi pirtī gājēji un dažādu pirts baudītāji. Protams, šai ģimenei mājās bija pirtiņa, tā tika uzcelta ātrāk pat pa māju. Tajā tika ieguldīts tik daudz mīlestības, tik daudz rūpju un izdomas, ka visi to vien gaidīja, lai ātrā pienāktu sestdiena – pirts diena.

Vīram ilgi nebija jāgaida, kad galvā iedegās spuldzīte, un ideja bija skaidrāka par skaidru. Jāatver fantastiskais interneta veikals www.istaspirtslietas.lv, no kura jau daudz ko bija iegādājies priekš pirtiņas, un jāaplūko piedāvājums. Var būt, ka kaut ko atradīs, ar ko iepriecināt mīļoto – un protams, atrada!

Vīra izvēle apstājās pie šādām precēm. Noteikti bija jāpaņem aromātiskais spilventiņš “Brīnišķīga sieviete” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-briniskiga-sieviete/, nav jāpiepūlas lai vārdiem izteiktu, kas vīriešiem ir sarežģītāk, pasniedz dāvaniņu un viss kārtībā. Dāvana ir ideāla, bet vīram gribējās vēl kaut ko. Cerot uz romantisku vakaru, viss tiek darīts ar noteiktu mērķi, šo domu vadīts, vīrs izvēlējās vēl šādu dāvanu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/davana-1/. Divas sveces ar vasaras puķu bildēm, vakarā būs ko likt uz “romantisma galda” un baudīt vakariņas sveču gaismā. Vīram acis iemirdzējās, un tas atļāvās nopirkt vēl vienu dāvaniņu.

Ja jau romantika, tad romantika! Viņš vēlējās sievas augumu ietīt elegancē un siltumā, tādēļ, aplūkojot šo saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/ uzreiz saprata, sievas augums pirtī būs fantastisks un vilinošs. Visas trīs izvēles salika grozā un pasūtīja, un jau nākamajā mirklī sāka nervozi gaidīt pasūtījumu.

Īsziņa par pienākušo paciņu atnāca laicīgi, un sestdien no rīta, garām braucot, viņš varēja to izņemt. Visa pirmā dienas daļa, pagāja nervozās darbībās, līdz vīrs neizturēja un ar vārdiem – mīļā, man Tev kaut kas ir sagatavots – pasniedza šīs dāvanas.

Kā Tu domā, vai sieva bija priecīga un pārsteigta???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *