Cepures

Bērnu pirts cepure “Kaķītis” ceļojums uz mājām

Cepurīte, jau kuro mēnesi, vientuļa gulēja savā plauktā. Tai apkārt bija daudz dažādu cepuru, un ik pa laikam, tās sapakoja un sūtīja uz jaunajām mājām. Bet cepure Kaķītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-kakitis/ gulēja nekustīgi un gaidīja. Nav jau arī tā, ka cepures zinātu, uz kurieni tās dodas, bet, pēc pakotāju smaidīgām un priecīgām sejām, viss plaukts nojauta, ka tur ārā, tur aiz kastes, ir kaut kas tāds, kaut kas… pavisam cita dzīvošana, un citi iespaidi.

Kādā reizē, kad plauktos iespīdēja kārtējā gaisma, kādas rokas sniedzās pakaļ tieši šai cepurītei. “Kaķītim” aiz pārsteiguma un jaunas dzīves nojautas, baltajā purniņā parādījās plats smaids un acis iemirdzējās, kā divi zaļi lukturīši. Starp citu, šo kadru mēs iemūžinājām bildē – tas Tev ir jāredz!

Ar mīlestību sapakota, un rūpīgi nodota kurjeram, cepurīte sāka savu ceļu uz… nav ne jausmas, bet cerības bija lielas. Ilgi nebija jāceļo, un otrajā dienā, tā juta, ka kāds to cenšas atpakot. Kad cepurīte beidzot ieraudzīja dienas gaismu, tā ieslīdēja maigās, sievišķīgās, siltās rokās – mammas rokās!

“Meitiņ, nāc aplūko, kādu mēs Tev dāvanu nopirkām” atskanēja mīļa sievietes balss.

“Cik jauks un mīļš kaķītis!” bērns aiz sajūsmas iespiedzās.

“Pamērīsim, vai Tev der? Jā, ideāli! Nu lūk, šī būs tikai Tava pirts cepurīte. Sarunāsim tā, Tu par to rūpēsies un glabāsi savā plauktiņā. Kad visi iesim uz pirti, Tu pati to ņemsi sev līdzi un pirtī vilksi galvā. Sarunājuši?”

“Jā, mammuk!!!!” iesaucās meitēns, paņēma cepurīti un aiznesa uz savu istabu, lai ieliktu iepriekš norunātajā plauktā. Tajā vakarā bērns ilgi nevarēja aizmigt, viņš visu laiku vēlējās uz pirti, ātrāk uz pirti…

Maz atgadījums no kādas jaukas ģimenes ikdienas. Vai nav mīļi un jauki?! Protams ir! Tev arī ir tāda pati ģimene, palutini to, un pirts apmeklējumus padari par īpašiem brīžiem visai ģimenei! Ja Tev rodas kāda doma, ko vēl uzdāvināt kādam priekš pirts apmeklējuma, bez kautrēšanās ver vaļā mūsu internetveikalu www.istaspirtslietas.lv un aplūko visu vajadzīgo!

Lai izdevusies atlikusī nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *