Aprīkojums

Noskumusī pirtiņa

Kādā ciemā, kurā ziemā klāja bieza sniega sega, bet vasarā, sulīgi zaļš paklājs, netālu no upītes, stāvēja necila, bet diezgan stabila pirtiņa. Tā kādu laiku nebija intensīvi lietota, jo saimnieki bija pārcēlušies uz dzīvi Anglijā. Pirtiņu gan pieskatīja labie kaimiņi, un ik pa laikam, protams ar saimnieku atļauju, to arī izmantoja, bet nekādus lielos ieguldījumus neveica, tādēļ arī tā noskumusi stāvēja un gaidīja, savu jaunības dienas spožumu.

Te, kādā piektdienas vakarā, piebrauca pāris mašīnas, un no tām izkāpa atpūtnieki. Ar saimnieku bija sazinājušies cilvēki no pilsētas, kuri smagi strādājuši, un ļoti vēlējās nedēļas nogali pavadīt ārpus pilsētas dunas un cilvēku kņadas. Bija noruna, ka atpūtnieki visu paši paņems līdzi, vajadzīga tikai laba un klusa vieta, kur ir maz cilvēku. Viss tika sarunāts jau nedēļas sākumā, un sākās intensīva gatavošanās.

Kā jau daudzi ir lietas kursā, arī šie atpūtnieki zināja internetveikalu www.istaspirtslietas.lv un, sadalot “ietekmes sfēras”, norunāja kurš ko iepirks, lai nekas netiktu aizmirsts. Kundzes, ar lielu sparu, ķērās klāt sievišķīgām lietām, ilgi pētīja, kādas cepures https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/ iegādāties, kādus svārkus, halātus https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/halati-svarki-dvieli/. Galu galā, rozā svārki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-roza/ iepatikās visām, un pirmo reizi pasaules vēsturē, neviena nepievērsa uzmanību, ka būs vienādas. Vīriem šoreiz bija drusku sarežģītāk, un viņu pleciem gūlās visa “vīrišķīgā pirts daļa”. Bija jāsaprot, kādus piederumus https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/ ņemt līdzi, kas vajadzīgs no aprīkojuma, un pat tādi sīkumi bija jāatceras, ar ko pērties https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Bet, paldies dievam, nedēļas laikā visu saorganizēja, sapirka un nedēļas nogalē, varēja doties kārtīgā atpūtā.

Jums vajadzēja redzēt, kā atplauka pirtiņa! Logos spīdēja gaismiņa, pa skursteni kūpēja dūmi, piepirtiņa piepildījās ar čalām, smiekliem un skaistām dziesmām. Bērni skraidīja apkārt pirtiņai ar basām kājām, vīri izskrienot no pirts, nira kupenās, sievas taisīja ciet durvis un vīrus nelaida iekšā. Visas brīvdienas pagāja aktīvā atpūtā, par darbiem neviens nerunāja un problēmas ne reizi neienāca prātā.

Ja šo skatu vērotu no laba attāluma, Tu noteikti pamanītu, ka pirtiņai no skumjām vairs neko nemanīja. Tā smaidīja tik mīļi, ka šīs siltums bija jūtams kilometriem tālu. Dēļ šāda siltuma, ko sajuta apkārt, saimniekiem jau sāka zvanīt un rezervēt pirtiņu nedēļām, mēnešiem uz priekšu. Un ar katru nedēļu, pirtiņa smaidīja ar vien vairāk un vairāk, bet šis mīļais siltums izplatījās ar vien tālāk un tālāk…

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *