Labai noskaņai

Vīru atpūta

Kāds vīrs, kurš bija arī ģimenes galva, un kurš rūpējās, lai visa ģimene bija paēdusi un siltumā, sajutās noguris no ikdienas spriedzes. Rūpēties par ģimenes labklājību, domāt par ikdienas paveicamajiem darbiem, deleģēt padotos izpildīt maksimāli precīzus norādījumus, es jums teikšu, tas nav joks. Tur ir jābūt lielai un stiprai morāles sagatavotībai un izturībai, un vienalga, kādā brīdī ir pagurums.

Bet, paldies dievam, šim vīram draugu lokā bija www.istaspirtslietas.lv veikala pārzinātājs, un kad abi satikās, tad tika pārrunāta šī noguruma problēma.

  • Nu klau, pamēģini aiziet uz pirti – es viņam ieteicu.
  • Ai, ko es viens, kā piepe, sēdēšu. Nāc līdzi, pasēdēsim divatā, aprunāsimies un atpūtīsimies.

Ilgi nebija jāpierunā, jo pirts baudīšana labā kompānijā vienmēr atmaksājas un dod pozitīvu noskaņu.

  • Tad ejam uz noliktavu, un izvēlamies sev vajadzīgos atribūtus.

Tā mēs iegājām noliktavā un sākām “komplektēt pirts pasākumu”.

Tā nu mēs izgājām cauri visai noliktavai, paņēmām vēl vairākas noderīgas lietas, sakrāmējām mašīnā, un sarunājām sestdien braukt atpūsties.

Nezinu, vai jūs ticat vai nē, bet man liekas, ka šie divi vīri būs atpūtušies tā, ka nākamajā mēnesī staigās desmit centimetrus virs zemes un viss veiksies. Ģimene, tā ir jauka un mīļa dzīves oāze, bet vīriem kādreiz jābūt tikai vīriem, lai smeltos spēku iet tālāk. Ja Tu jūti, ka šis stāst ir par Tevi, ņem telefonu, zvani draugam un sarunājiet kārtīgu “VĪRU PIRTS DIENU”, bet pēc visa vajadzīgā priekš šādas pasēdēšanas, vienmēr uzrunājiet mūs www.istaspirtslietas.lv, un mēs jums visu sagādāsim!

Lai veiksmīga turpmākā nedēļa!

Jūsu veikals www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *