Mīļvārdiņi

Ceļš uz laimīgu ģimeni

Kad svētku duna bija aiz muguras, un darbi klājās biezā slānī, Kārlis pamostoties, atcerējās Jaunā gada, sava mazā Janeļa lūgumu Ziemassvētku vecītim.

“Es vēlos, lai tētis pavadītu vairāk laika ar mani un mammu!” noskaitot pantiņu pie eglītes, piebilda Janelis.

Pēc šādi izteiktas dēla vēlmes, Kārlim bija grūts vakars, pilns pārdomu, plānu maiņu un apņemšanās. Viņš apņēmās, ka brīvdienas pavadīs kopā ar dēlu un sievu, lai kas arī notiktu. Vakar viņi bija uz kalna, brauca ar plēvēm, cēla sniega vīru, pikojās un viens otru vārtīja sniegā. Tad abi ķēra mammu, tad mamma ķēra abus, tad Janelis slēpās – mājās pārnāca ļoti noguruši un iztrakojušies.

Pēc loģikas, Kārlim šodien bija jāstrādā, kaut kas jāraksta, jāsūta, katrā gadījumā, jāiet strādāt kabinetā. Mājās jau visi zināja, ka ir jābūt klusiem un mierīgiem.

Ģimenei satiekoties pie brokastu galda, valdīja neliels klusums, un tāds kā drūmums. Janelis sapņaini smērēja aveņu ievārījumu uz tikko izceptās pankūkas, bet sieva pabeigusi cept pēdējo pannu nosēdās dzert kafiju. Bez lieka entuziasma, ģimene ēda brokastis, un sarunas vietā pārmija pāris frāzes. Kad brokastis bija notiesātas, Kārlis piecēlās un teica:

“Paldies, ļoti garšīgi! Es tagad uz kabinetu” Janelis sadrūma pavisam “pēc naudas maka, bet jums ir pusstunda lai sataisītos. Brauksim uz PIRTI!!! J”

“Urāāāā” iesaucās Janelis, un aiz sajūsmas aizķēra tējas krūzi, nometa un saplēsa.

Mamma tikai nosmējās “Tas uz laimi! Skrien, sakārto gultu un ģērbies!”

Kamēr Janelis taisījās, abi vecāki sarunājās.

“Klau, mums tak nekā nav priekš pirts!”

“Es sazinājos ar internetveikala īpašniekiem www.istaspirtslietas.lv un pasūtīju visu nepieciešamo, kā arī sarunāju, ka braucot garām iebrauksim pakaļ. Paņēmu arī koka resti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-reste-pirtij-045×1-5m/, lai Tu neapdedzinātu maigo dibua, kas man ļoti iet pie sirds” maigi ierunājās Kārlis “Tad vēl Tevi gaida skaista un smaržīga dāvaniņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-zakitis/”. Kārlis smaidīja un tuvojās sievai, bet tad abi sadzirdēja, kā Janelis skrien lejā pa trepēm, un abi visu atlika uz vēlāku laiku…

“Es esmu gatavs!” aizelsies iesaucās Janelis.

“Tad tik lecam mašīnā un laižam dzīvē! Kurš pirmais?!!” uzsauca Kārlis un abi ar Janeli aizskrēja. Mamma vēl uzmeta vērīgu aci virtuvei, vai kas nav atstāts ieslēgts, koridorā uzvilka zābakus un kažoku, aizslēdza durvis un panāca abus savus mīļotos vīriešus!

Šis ir viens no daudzajiem, laimīgas ģimenes stāstiem, pie kuriem esam VAINĪGI mēs www.istaspirtslietas.lv, bet tas nenozīmē, ka Tu nevari būt laimīgs bez mums! 🙂 VARI!

Bet, pirts apmeklējums, tas ir stipras ģimenes pasākums! Mēs būsim ļoti priecīgi, ja kādu daļu no šī stāsta tu aizņemsies, un piepildīsi savā dzīvē. Bet, ja tieši šādi vēlies palutināt savus mīļotos, ienāc mūsu veikalā, sapērc visu nepieciešamo, un esi dzīves virsotnē kā Kārlis!

Lai izdevusies nākamā nedēļa!

Tavs internetveikals

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *