Krūzes, kausi

Alus krūze no ozola

Man stāsta, ka svētki ir beigušies un jāsāk strādāt. Eu, nu beidziet! Ko gribat teikt, ka man šī krūze jāliek nost līdz nākamajiem svētkiem? Tad kādēļ es to vispār ņēmu? Nu nē, tā iepirkties nav izdevīgi!!!

Bet, ja nu mēs runājam nopietni, tad atpūsties arī varam ar “glanci”. Nu iedomājies, Tu piektdienas vakarā atnāc mājās, izņem šādu krūzi no skapja, atver aukstu alu, atver čipsus, uzliec kādu mūziku vai filmu – un šis laiks ir tikai TAVS! Izcila krūze, izcils alus, izcila atpūta.

Man pašam, šīs krūzes un kausi, ko piedāvājam, vienmēr liek domāt par “Velna kalpi”, kur Ērmanītis “noēda” kungu. Vai atceries, tās KRŪZES, kurās nesa viņiem alu? Vienmēr smejos, ja tādu piepilda līdz malām, pat padzerties īsti nevarētu, jāsūc no salmiņa 🙂 .

Sarīko mājās tematisko vakaru ar nosaukumu “Velna kalpi”! Saaicinu draugus, saliekat galdā visu “kokaino” 🙂 , un būs tāda atmosfēra, ja vēl sievas uzsit kādu danci, var arī patēlot RĪGAS AIZSTĀVJUS!

Tu redz, tomēr svētki var arī turpināties – ja ir vēlme, fantāzija un labs draugu loks!

Labi, krūzi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/ jānoliek līdz piektdienai, savādāk jau šodien fantāzijas raisās!

Gaidām brīvdienas un pasūtam šādu trauku saldajam miestiņam!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *