Labai noskaņai

Sveiki, šajā burvīgajā laikā!

Likās, ka pēc Jāņiem nav vairāk svētku. Eh, auša – beidzot, mēs esam sagaidījuši savus Dziedāšanas un Dejošanas svētkus! Šoreiz bija jāgaida dubultā, veseli astoņi gadi. Ko lai saku? Nu izdziedamies, izdancojamis un nosvinam šos svētkus, tā riktīgi, tā lai skan visa Rīga, visi novadi, visa Latvija! Nosvinam tā, lai četrus gadus ir ko atcerēties pie katra ugunskura, katrā skolā, katrā mājā un katrā virtuvē!!!

Sakarā ar šādu notikumu, mēs nevaram stāvēt malā, un vienkārši tā pat noskatīties. Zinam, kad pārradīsieties mājās, nogurums būs neaprakstāms. Gribēsies gan  gulēt, gan padalīties ar iespaidiem, gan miesa bļaus pēc palīdzības un atpūtas. Tādēļ mēs esam vairākas preces pirtij, ielikuši uz akciju https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Lai mājinieki varētu jau iegādāties, un Tevi sagaidīt ar ārstniecisko pirtiņu.

Iedomājies, Tu atbrauc mājās “riktīgi” pārguris. Nākamajā dienā tiek iekurināta pirtiņa ar eikalipta aromātu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-eikalipts/, tiek uzdāvināta jauna pirts cepure https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-orandza/. Kāds no ģimenes locekļiem Tevi ieper ar slotiņu un ieziež ar pirts medu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/… Es domāju, ka ar to Tev arī pietiks, jo organisms būs ekstāzē no noņemtā sasprindzinājuma.

Vari droši iziet laukā, vasaras gaisā, ietinusies saunas dvielī https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, un vēlreiz baudīt Latvijas brīnišķo vasaras vakaru…. KARALISKI!!! 🙂

Pasūtam visu vajadzīgo priekš šādas atpūtas mūsu internetveikalā, un mēs to jums nogādāsim līdz jums tuvāk pieejamam pakomātam. Bet nu, tagad gan – baudām šos svētkus, bet pirts baudījums nekur nepazudīs!

Lai skaista nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *