Ķipīši, karotes, kausi

Pirts ķipītis

Šis ķipītis mani piesaista, ar savu neparasto striķa rokturi. Rokturis ir tas, kas padara šo ķipīti senatnīgu, un dod pārliecību par kvalitāti un izturību. Šī ir prece, kuru es saucu par “mūžīgo”. 🙂 Ķipītis ir ar plastmasa ieliktni, līdz ar to, mazāk mitrums tiek pie koka, kas nozīmē – ilgāku kalpošanas laiku.

Jā, vēl tā priekšrocība ir, tā tilpums. Četri litri nav daudz, līdz ar to nav ļoti smags. Pirtī, pat jaunas sievas, ar to var strādāt (pārvietot), bez liekas piepūles. Ja mēs tā padomājam, pirts apmeklējumam, četri litri ir tilpums, ar kuru pilnīgi pietiek. Slotiņu var iemērkt, pielikt pie akmeņiem un ik pa laikam pasmelt un uzmest garu.

Sāku domāt, vai mājsaimniecībā arī var noderēt? Un kāpēc gan ne. Gluži kartupeļu talkā būtu žēl iet ar šādu skaistumu, bet sauļojoties, var pielikt sev tuvāk un aplieties ar sasilušu ūdeni.

Katrā gadījumā, ja zini, kur vēl var pielietot šādu ķipīti, raksti komentāros, man būs interesanti palasīt un smelties interesantas idejas.

Katrā gadījumā neaizmirstam, ka šī prece ir arī skaista un stilīga, un tā iederēsies tieši Tavā interjerā. Stils un praktiskums, iet roku rokā!

Un jā, cena! Nu, cena jau nu arī ir atbilstoša. Man gan liekas, ka ļoti maza, priekš šādas preces, bet kādēļ lai jūs to nebūtu pelnījuši? 🙂

Spied uz šo linkā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-kipitis-priede/ un iegādājies to savām vajadzībām!

Gaigam!!! 🙂

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *