Bez kategorijas

Sveiks, mans DRAUGS!

Nu, vai svētki ir izdevušies? Noteikti, ledusskapī ir vēl Jāņu siers, smeķīgais miestiņš ar’ vēl pāris malkiem, ugunskurs pārlekts un papardes zieds atnests mājās, lai zied visu cauru gadu!

Jāņi, puss gada svētki no katra mūsu apņemšanās. Šajā dienā, šodien, mēs varam piekoriģēt savas gada ieceres, sapņus un mērķus. Ir vēl priekšā skaists, bagāts piedzīvojumu un izdošanās pilns, šī gada otra puse. Tad nu sasparojamies un dodamies pretim saviem mērķiem!

Mūsu , www.istaspirtslitas.lv, mērķis ir nemainīgs. Iepazīstināt katru no jums ar pirts dotajām iespējām, ar pirtij nepieciešamo inventāru un protams, redzēt jūs laimīgus un priecīgus apmeklējot un relaksējoties pirtiņā!

Esam pakoriģējuši savus plānus, vēlamies daudz vairāk pastāstīt par katru no piedāvātajām precēm, ieinteresēt jūs vēl vairāk, kādu no tām izmēģināt, un protams, piedāvāt iegādāties to PAREIZO preci tieši jums!

Ja Tu arī atbalsti mūsu mērķus, ielūdz mūsu facebook lapā @istaspirtslietas.lv un kļūt par aktīvu dalībnieku. Izteikt viedokli par konkrētu preci (palielot to 🙂 ), ieteikt kādas interesantas idejas, ko mēs varētu realizēt, pastāstīt savu pieredzi pirtī iešanā, uzmundrināt un iedrošināt uz kādu darbību, preci, vai vienkārši padalīties ar kādu stāstu.

Katrā gadījumā, gaidām tieši Tevi mūsu lapā, jo Tu mums ļoti pietrūc!!!

Lai mums visiem skaists šis pusgads!

Ar patiesu cieņu,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *