Pirtslietas

Sveiki, mīļie sekotāji!

Pirmām kārtām, kārtējais PALDIES par sekošanu! Mēs tā lēni, bet stabili augam – un tas ir labi. Lai kā arī nebūtu, pirts tēma ir tāda “šaura niša”, ne visi iet pirtiņās. Bet, tādēļ jau mēs (pirtī gājēji) esam, lai palīdzētu citiem saprast, cik KARALISKI ir iet pirtī! 🙂 Tātad, apņemamies visi kopā, kuri seko mums, dalīsimies un reklamēsim šo dzīves stilu. Sarunāts?!? 🙂

Ja Tu vēlies pievērsties pirtī iešanai, pirmais kas Tev ir vajadzīgs, tā ir pati pirtiņa. Šajā ziņā, ja Tev pašam nav, un Tu nedomā to celt, Tev ir jāaplūkojas sev apkārt, un Tavā redzes lokā noteikti kāda parādīsies. Vai nu ir draugiem, paziņām, vai kādam darba kolēģim. Galu gala, Tavā apkārtnē noteikti ir kāds, kurš izīrē savu pirtiņu uz kādu laiku. Lūk, kad esi atrisinājis galveno jautājumu KUR, tālāk jau droši nāc pie mums. Jo, pie mums, Tu atradīsi visu vajadzīgo atribūtiku labas pirts izbaudīšanai.

Pirmām kārtām jau pirts slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Bez tām pirtī praktiski nav ko darīt :). Lai kā arī es parasti smejos, ka pirtī drēbes nevajag, bet kompānijā baudot šos priekus, ja ne dēļ sevīm, tad vismaz lai otru neiedzītu kompleksos :D, aplūko šo sadaļu “pirts drēbes”  https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/, te Tu atradīsi visu vajadzīgo sev!

Un jā, ja ir laba kompānija tad, lai atpūta būtu vēl lustīgāka, paķer līdzi kādu no šiem alus kausiem https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/kausi-2/. Tā teikt, ja jau pirtiņa, tad arī “stilīgi” tajā pasēdēt.

Nu lūk, tas tāds maziņš pirmais komplektiņš. Protams, kad sāksi patstāvīgi apmeklēt šo iestādi, radīsies arī kādas īpašas vēlmes, piemēram kā uzburt kādu no noskaņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/.

Bet, galvenais ir sākt, un pārējo apkārtējie palīdzēs!

Pirtnieki ir tādi paši kā makšķernieki – tāda zivs, ar tādām acīm… bet, ja palūgsi palīdzību – neviens neatteiks! 🙂

Lai izdevies šis vakars!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *