Aromātiskie spilventiņi

Sveiki!

Es nevaru vien sagaidīt, kad atkal varēšu atpūsties. 🙂 Šādā saulīte par atpūtu vien gribas domāt. Ir gan neliels mīnusiņš, vējš neļauj sajust pavasari, bet tas nāk, tas jau ir pie sliekšņa. Nu jau mēs visi vairāk uzturamies ārā, daudzi jau nodarbojas ar dārza darbiem, citi plāno piknikus brīvajā dabā. Katrā gadījumā, ir pienācis laiks, kad dabas spēku ir jāsāk uzņemt sevī, jāsāk modināt organisms no ziemas miega un jāsāk aktīvo dzīves fāzi. Man pat papagailītis pa būri sāk cilpas mest. 🙂

Bet protams, vislabākā atpūta ir tad, kad tajā iekļauj arī pirtiņas apmeklējumu. Un nav svarīgi, vai ar radiem, draugiem, kaimiņiem. Svarīgi – “foršā” kompānijā!!! Lai Tavas brīvdienas izdotos kārtīgas, Tev tām ir jāsagatavojas. Ja gadījumā kaut kā nav, lai izbaudītu pirtiņu, droši nāc mūsu internetveikalā www.istaspirtslietas.lv un izvēloties vajadzīgās preces, mēs Tev tās nosūtīsim ar Omnivas palīdzību. No savas puses, parādīšu sadaļu “akcijas preces” https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, kurā šonedēļ, ir iespēja iegādāties labas preces ar labām atlaidēm!

Spilventiņš gluži nav pirts vajadzībai https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apburosa-sieviete/, bet apburoša sieviete ļoti noder atmosfērai! Ja Tava sieviete smaida un ir apburoša skaiti, ka septiņdesmit procenti no dienas ir izdevusies! Pasniedz šo dāvanu no rīta, un Tu ilgi atcerēsies skaisto dienu!

Mūsu burvīgās sievietes! Ja jūs savam vīrietim liksiet justies kā bullim, kurš visu var, Jūsu diena arī būs izdevusies! Uzdāviniet savam pirtī gājējam šādu cepuri https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-cepure-bullis/, un šī dāvana vienmēr liks atcerēties kāds kārtīgs vīrietis jums ir blakus!!! 🙂

Nu ko, pārējās preces jūs varat paši aplūkot un apdomāt, kā šī prece ļaus jums atpūsties, vai pacels pašapziņu un ne tikai pašapziņu….

Lai izdevies šis vakars un lai pirtiņa kuras!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *