Aromatizētāji, Ēteriskās eļļas

Sveiciens svētdienā!

Nu ko, esam atkal kārtīgi atpūtušies no pagājušās nedēļas darbiem, un esam gatvi uzsākt jaunu, skaistu, veiksmēm bagātu nākamo nedēļu! Mums visiem, ļoti nāk talkā pati māte Daba. Šodien iestājas astronomiskais pavasaris, tas nozīmē, ka PAVASARIS IR KLĀT!!! 🙂 Vakar staigājot, šodien staigājot – tik daudz cilvēki bauda dabu. Ik pa laikam uzvirmo ceptas gaļas smarža. Kaut kur sētā dzird, kā bērni spēlējās un pieaugušie rosās. No pirtiņām paceļas dūmi, jā, tā kuras, lai miesai dotu vēl lielāku enerģiju nākamai nedēļai!

Mēs arī, ne tikai piedalāmies šajā procesā, bet mēs vēlamies būt tā avangardā, tā priekšplānā un rādīt virzienu, kurā būtu jāiet! Tādēļ nedaudz aplūkosim nākamās nedēļas interesantākos piedāvājumus:

Aromātiskie sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-citrons/ un eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins/. Mēs visi gaidām, to fantastisko pavasara smaržu, to neaprakstāmo vēsmu, kas ir tikai reizi gadā. Bet, vēl nedaudz ir jāuzgaida, vēl mazliet. Kamēr mēs gaidām, mēs varam atvadīties no ziemas, ar kādu no mums mīļākajiem aromātiem. Ar šo aromātu piepildīt pirtiņu, un teikt lielu PALDIES ziemai, un noteikti gaidīsim atpakaļ!

Jūs jau zināt, mēs esam PAR, mūsu mazo bērnu pieradināšanas pie pirts apmeklējumiem. Jūs varat savai atvasei nopirkt šādu cepurīti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-delfinins/, un viņam būs neaizmirstami pirts iespaidi, kas noteikti palīdzēs iemīlēt šo nodarbi. Patiess prieks, ka pirts apmeklēšana ir ģimenes pasākums, kurā ir vieta gan ar bērniem, gan vīra un sievas intimitātei – esmu sajūsmā no tā!

Nu gan – aizrāvos. Bet jūs izstaigājat visu veikalu, aplūkojiet dažādus piedāvājumus, un noteikti pasūtat, dažādiem dzīves mirkļiem, gan visai ģimenei, gan sievas vai vīra palutināšanai, gan arī pašam sev! 🙂

Lai izdevusies nākamā nedēļa, un noteikti tajā tiksimies!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *