Bez kategorijas

Čau!

Sveiciens nedēļas vidū! Esam pietuvojušies pavasarim! Nu jau sniedziņš ir jāpameklē, un ārā labi silda. Silda gan tikai pa dienu, bet vienalga patīkami. Mēs jau arī sākam domāt, kā pavadīt tuvojošās brīvdienas. Viena no “opcijām”, būs pirtiņas apmeklējums, tādēļ jau šodien, sākam aizdomāties, kas mums ir vajadzīgs. Palīdziet saprast, ko esam palaiduši garām.

Pirmām kārtām ir vajadzīga kārtīga pirts slota https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/ ar ko pašam nopērties un sievu nopērt. Sievai paņemšu “bambuseni” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, ar to varēšu izlikt visu sakrājušos… tikai kušš, ne vārda, lai nezin :), gan izstāstīšu, kur viņa nebija pārāk laba pret mani. 🙂 Drusk’ aizrāvos.
Nu jā, kad būsim “sirsnīgi aprunājušies”, tad gan, tomēr piedāvāšu palikni zem dupša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/, lai jau pasēž – padomā. Protams, es sev līdzi paņemšu alus kausu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/, lai pēc pēršanas būtu ar ko atveldzēties.

Kad sieva sapratīs, kur ir grēkojusi un labosies, es viņai uzdāvināšu šādu skaistu PAREO https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-dvielis-pareo/, lai staigā un “izpērk grēkus”. 😀

Es gan esmu uzbūris skaistu ainu, tādēļ ātri jānopublicē, lai sieva nedomā uzrakstīt savu ainiņu. Domāju, ka tā būs kardināli atšķirīga no manas fantāzijas (dāvana gan tajā paliktu, bet klāt nāktu daudz kas cits).

Ja Tu izlasīju šo gara darbu un pasmaidīji, es savu misiju piepildīju. Kas var būt labāks – nedēļas vidū PASMAIDĪT!!! 🙂

Lai jauks vakars, un gaidām brīvdienas!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *