Bez kategorijas

Sveicieni mazajā piektdienā!

Nedēļa ir sākusies, tāda pavēsa un nomākusies. Bet galvenais jau ir, lai sirdī un dvēselē saule vienmēr spīdētu. Protams, ar tiem garastāvokļiem ir kā ar laika apstākļiem – nekad neko nevar zināt 🙂 , bet mums ir pāris ideju, kā sev neļaut sašļukt. Vai zini ko vajag? Vajag, jau tagad sākt plānot brīvdienas! Plānot nodarbi, kura Tev ļoti, ļoti sagādā prieku. Un viena no tā, protams, ir iešana pirtiņā, kārtīga pēršanās un ārstnieciskā kūre, vai vienkārša pasēdēšana, pakarsēšanās radu un draugu vietā. Es vienmēr saku, un šoreiz arī, sāc plānot jau šodien, lai brīvdienās nebūtu pārsteiguma, ka kaut kā nav! Padomājam kopā, kas obligāti ir vajadzīgs:

Protams, slotiņas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/. Bez slotiņam tāda karsēšanās vien sanāk. Bet, ja kāds kārtīgo noper, pavisam cita lieta. Šajā ziņā, ir labi sievai iedot slotiņu, lai “nolaiž nedēļas tvaiku” 🙂 . Pats esi kārtīgi nopērts, sieva izlikusi lieko enerģiju, un mājās valda prieks, mīlestība un saticība. Droši, nāc pie mums un iegādājies jebkuru no piedāvātajām slotiņam.

Ja nu Tev vajag kaut ko no piederumiem nomainīt vai iegādāties, ver vaļā šo sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/. Dažnedažādas, pirtij, un ne tikai, noderīgas lietas. Maz sīkumiņš, bet patīkams, šāda izkārtne https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-izkartne-pirts/. Vai nav skaisti, ja šāda norāde stāvētu pie pirtiņas. Pavisam cits skats paveras – kā atjaunota! 🙂

Un mana mīļākā sadaļa “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Sadaļa, kura veltīta tikai Tev, Tavai miesai un Tavai labsajūtai. Dažādas eļļiņas un aroma sāls https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, kas palīdzēs Tev ar aromterapiju. Pirts medi https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sviesti/, kurus lietot vari arī vannā vai dušā. Pēc to lietošanas, stundām miesa vēl ir Tev pateicīga un patīkami smaržo!

Ir arī citas sadaļas, bet tās nu aplūko pats, izvēlies to, kas ir vajadzīgs Tavai labsajūtai. Atceries, priekš sevis nedrīkst skopoties. Tev jāsaņem enerģija tā, lai pietiek līdz nākamajai reizei. Tad nu pajautā sev, ko Tu šobrīd vēlies izbaudīt, kā Tu to vēlies, un tad tik meklē attiecīgās preces.

Tas tak ir elementāri, vai ne?!! 🙂

Lai izdevusies atlikusī nedēļa, un gaidām Tevi veikalā!

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *