Aprīkojums

Labas dienas!

Atkal viena nedēļa ir aiz muguras, un jāsāk gatavoties nākamajai. Kamēr jūs, izbaudāt šīs nedēļas noslēgumu, mēs jau sākam domāt, ko piedāvāt uz nākamajām brīvdienām. Esam pasēdējuši veikalā, aplūkojuši preces, padomājuši un izlikuši atlaides uz… kā jau vienmēr – fantastiskām precēm! Noteikti, kaut kas jau Tev iet uz beigām, un krājumus ir jāpapildina. Tādēļ, laipni lūgts mūsu veikalā, lai aplūkotu jauno akcijas piedāvājumu, un sapirktos vajadzīgās preces. Kā jau parasti, mazs apskats par svarīgāko:

Laikam, vienīga prece, bez kuras pirtiņā nav ko darīt, no vārda VISPĀR, protams ir pirts slotiņa https://istaspirtslietas.lv/Produkts/arstniecisko-augu-pirtsslota/. Jebkura slotiņa, kādu Tu vēlies izmantot, bet tā ir obligāta. Bez šīs preces, pēršanās neiznāks. Tādēļ, mūsu veikala sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, ir klāsts ar slotiņam, no kurām vari izvēlēties sev piemērotāko un tīkamāko.

Ja nu Tev ir “veselības kūre”, tad Tev vajadzīga arī tēja https://istaspirtslietas.lv/Produkts/teja-vaidelote/. Protams, tējas var dzert ne tikai pirtī iešanas laikā, tās var dzert arī tāpat. Arī šajā ziņā, Tu sev atbilstošāko tēju atradīsi šajā sadaļā https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/tejas/.

Tuvojās svētki, un arī uz šiem svētkiem, mums ir unikāls piedāvājums, no pašu gatavotajiem Aromātiskajiem spilventiņiem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-apals-ka-pupols/. Pagājušā nedēļa aizgāja strādājot pie dažādiem uzrakstiem uz spilventiņiem, šūšanu un pildīšanu. Sūtījām uz veikaliem, lai jums jau būtu pieejami ne tikai uz Lieldienu svētkiem, bet arī uz māmiņdienu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-milajai-maminai/, bet protams, mūsu internveikalā arī varat pasūtīt un iegādāties!

Nu re, esam aplūkojuši dažas no piedāvātajām precēm, bet tas ir tāds sīkumiņš, āķītis lūpā 🙂 . Ja vēlies kārtīgi sagatavoties brīvdienām un svētkiem, nāc veikalā un pasūti nepieciešamās preces, lai svētki būtu bez raizēm!

Lai Tev izdevusies nākamā nedēļa, un tiekamies

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *