Ķermeņa sviesti

Pirts medus ar rozmarīnu, piparmētru, nātri, pelašķi

Vai Tu piekrīti apgalvojumam, lai cilvēks kārtīgi atpūstos, ir jābūt izpildītiem daudziem nosacījumiem. Ir jābūt patīkamai vietai, netraucējošai videi, ģimenes harmonijai, un vēl, un vēl, un vēl. Bet šodien, vēlos pievērst uzmanību, kādai visnotaļ svarīgam punktam. Ja miesa jūtas komfortabli, tad tai ātri pieslēdzas gars un dvēsele.

Kādēļ jums to stāstu? Tādēļ, ka pats emu pārbaudījis, un iesaku visiem, pirts medus burvību. Kad pirtī vai vienkārši dušā esi ieziedies ar kādu no šiem mediem, Tava miesa vēl pāris stundas ir “uz viļņa”! Šī fantastiskā smarža, ko jūti, tas svaigums, kas ir Tev apkārt – tas pamodina garu un dvēseli, dod spēku un labu garastāvokli. Galvenais, šī sajūta ilgi neatstāj!

Mans novērojums, ka šo procedūru, bez liekām raizēm, var veikt vannas istabā pēc mazgāšanās, efekts parādās sejā uz vairākām stundām! Tādēļ, ja Tev nav pirts un Tu uz to neej, tā nav pareizā atruna, lai neizmantotu šo medu.

Šis ir viens no retajiem produktiem, kuru mēs piedāvājam ikvienam cilvēkam tā labsajūtai. Uzspied uz šī linka https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/, pasūti un izmēģini, un tad Tu sapratīsi, par ko es te rakstu!

Lai izdevies vakars,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *