Pirts drēbes

Noslēpumainais mežs

Kamēr vilks staigāja pa veikalu, ielūkodamies katrā kambarī un cītīgi visu pierakstot, tikmēr lapsa, attapusies no uzkritušās nastas un pielāgojusies lielajam bosa krēslam, nedaudz iesnaudās un sapnī redzēja šādu ainu.

Pirtiņa jau uzcelta, iekārtota, un pienākusi lapsas kārta, iet un to izbaudīt. Pasitusi padusē liepas pirtsslotu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liepas-pirtsslota/ un ietinusies sievišķīgā saunas dvielī https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-dzeltens/, tā nesteidzīgā garā, koķetelīgi vicinot asti, iet uz pirti. Bet, lai vienai nebūtu garlaicīgi, tā uzaicina savas draudzenes – lūša un vilka sievu. Tad nu visas trīs satikušās pie lielā ozola, lepni iet uz pirti. Jāsaka jau godīgi, ne tur tik ļoti mazgāties, cik atpūsties no ikdienas rutīnas. Bez vīriem, bez bērniem, vienkārši sieviešu kompānijā. Ko? Vai bija vīns? Godīgi teikšu – es nezinu, mūsu veikalā šādas lietas nepārdodas. Bet katrai bija maisiņš gan līdzi. Iepriekšējā vakarā lapsa bija ienākusi un nopirka Aroma sāls bloku https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-piparmetra/ un švammi – liepu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/dabiga-svamme-liepa/.

Nu jā, es saprotu, ka šis ir sapnis, bet sapņos var arī pirtiņu izbaudīt! 🙂

Tā nu visas trīs, fantastiski pacilātā garastāvoklī, nonāca pirtiņā.

Uzklājušas galdu, pie kura pasēdēt, papļāpāt, tās noģērbās, drēbes pakāra uz masīvkoka pakaramā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/masiva-koka-pakaramais-ar-plauktu/, paņēma sēžamo https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/, un iegāja karstā pirtiņā pasēdēt. Sēdēja draudzīgi, čaloja savā starpā, ik pa laikam uzmezdamas garu tā, ka cauri nevarēja redzēt. Ik pa laikam lapsa kārtīgi nopēra vilceni, tad vilcene lapsu, bet lūša sieva izvelkot “bambusnieci”, tik nosmējās:

“Nu, kura vēl nav kārtīgi nopērta un izpērta?”

Kad sēdās pie galda, katra varēja palielīties, ko vīri sadāvinājuši. Kā jau minēju, lapsa pat līdz pirtij netika, kā jau ietinās saunas dvielī, bet pirtī lūsene izvilka skaisto Pareo https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-dvielis-pareo/, ietinās tajā, un bija tik apmierināta un krāšņa, ka šī sajūta palīdzēja uzsūkt visas pirts labo devumu.

“Eh, manējais šo neredz, ko palaidis garām…” koķetelīgi noteica lūsene.

“Tak mājās uzvelc, un kārtīgi atrādies” ieminējās vilcene, un visas azartiski nosmējās…

Mīļās meitenes, mēs neapvainosimies, ja kādreiz jūs pirtiņā pasēdēsies meiteņu kolektīvā. Paklačosiet savā starpā, atrādīsiet karaliskas dāvanas, uzlabosiet veselību un mājās pārnāksiet laimīgas! Jūsu laime, ir visas ģimenes laime, tādēļ – ESIET LAIMĪGAS!!!!!!!! 🙂

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *