Svētku

Noslēpumainais mežs

Kamēr lapsa, miegā vai nomodā, to īsti neviens vairs nevar pateikt, izklaidējās ar savām draudzenēm, tikmēr vilks pārradās no veikala www.istaspirtslietas.lv ar kārtīgu sarakstu.

“Nu, kā mums te iet ar darbiem pie pirts būvniecības?” lapsai jautāja vilks?

“Kādas būvniecības?” lapsa samiegojusies un neizpratnē pārjautāja.

“Ā, pirts, tā gan ir feina! Lūsena tādu Pareo https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-frote-dvielis-pareo/ dabūja, tik šiki izskatījās, tik eleganti… Es arī tādu gribu!!!”

“Lapsa, ar Tevi viss kārtībā? Tev nekas neuzkrita virsū?” neizpratnē jautāja vilks. “Mēs tikai ceļam pirtiņu! Tā vēl ceļas!!!” vilks nedaudz satraukti skatījās uz lapsu. “Ejam nu skatīties, ko esi sadarījusi pa šo laiku.”

Nonākuši klajumā, pie lielās egles, abi sastinga pārsteigumā. Tur slējās jaunā pirtiņa. Pirtiņas jumts bija pārklāts ar skaistu, zaļu materiālu, pie pirts durvīm terase, kur salikti krēsli un galds. Mazais Peļuks vēl skraidīja ar sūnām apkārt, un meklēja pēdējos caurumus, kurus “aizštopēt”. Noskraidījies bija pamatīgi, jo visu darbu darīja no sirds, un uz ilgu laiku. Bebrs bija izsaucies pats palīgā, kvēpināja katrā kaktā, lūkoja kur vēl ir kāda sprauga, kāds caurumiņš.

“Izskatās, ka uz Ziemassvētkiem, mums būs kur pasēdēt, parunāties un pakarsēt savus kaulus!” Apmierināts noņurdēja vilks.

“Jā, pirtiņa jau ir gatava, tikai nav nekāda aprīkojuma https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/.” nopūtās lapsa.

“Par to Tu neuztraucies! Kamēr biju veikalā, mēs tur salasījām visu nepieciešamo priekš pirtiņas. Lāci, briedi – paņemat vēl pāris stipru puišu, un aizejiet visam pakaļ. Mūsu pasūtījums jau stāv sapakots un gaida, kad to paņems. Tu, lapsa, ja jau ar draudzenēm esi te bijusi un “pirtojusies”, sauc visas šurp, un palīdzēsi puišiem iekārtot!” Vilks nodeva pēdējos rīkojumus un aizgāja uz savu kabinetu. Viņš bija pārguris un gribēja drusku pasēdēt mierīgi un atpūsties!

Ja nu Tu arī, vēlies redzēt, kāda zvēriem sanāca pirtiņa, tad šī leģendārā bilde ir šajā adresē www.istaspiertslietas.lv 🙂 Pēc manām domām – ideāla pirtiņa. Meža malā, klusumā un mierā. Un kas celts ar mīlestību, tas vienmēr izstaro siltumu un mīlestību! Nāk Ziemassvētki, un arī mūsu brīnumainā mežā, lēnām viss sāk norimt, pēdējie sagatavošanās darbi, pēdējās mazās preces vēl jāpasūta, jāsaņem un tad, tad ir klāt Brīnumu laiks… 🙂 🙂 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *