Halāti, kleitas, krekli

Laižam atpūsties!

Kā nereti gadās, mazajās piektdienās, ir jāievieš korekcijas uz nedēļas nogali. Es te kārtīgi strādāju, laboju un papildinu informāciju internetveikalā, un pēkšņi atskan zvans. Skatos, čoms zvana un uzreiz saka: “Uz brīvdienām neko neplāno, brauksi ciemos uz pirti!” Mani nav ilgi jāpierunā, es tak neesmu jauna meiča! 🙂 Tikai vajag papildus informāciju. Mēs braucam uz “ārstniecības” pirti, vai pirti ar atslodzi?!? Nu skaidrs, braucam atpūsties no nedēļas darbiem, ar sievām! Tās tā kā izsita no līdzsvara, bet labi – “pus atpūta”, arī atpūta. 🙂 Jāsāk pakoties un domāt ko ņemt līdzi.

Par cik, es tajā pirtī esmu bieži, tad paņemšu līdzi kā dāvanu šo koka kausu komplektu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/. Tā teikt, karaliska dāvana, un es arī varēšu pasēdēt kā liels vīrs, ar kārtīgu kausu miestiņa.

Par cik kundze brauc līdz, tad izdomājām paņemt šo saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/. Nevar zināt, kāds būs laiks. Ja nu pavēss, izmēģināsim šo biezāko dvieli. Tādas ikdienišķas preces, kā pirtsslotas https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, pats par sevi saprotams, ka ņemamas līdzi. Es gan gribu paņemt arī “bambuseni” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/, tā lai var izpausties daža laba. 😀

Nu tā, tas “uz sitiena”, ko atcerējos sapakot līdzi. Gan jau vēl ko atcerēšos, galu gala, ne jau šodien braucu. Bet nu, pa lielam jau viss ir līdzi… Ak jā, alus ir jāpaņem, bet tas nav mūsu piedāvājumā, ņemsim pa ceļam.

Nu jā, foršs brauciens ir paredzēts, bet man vēl ir jāpastrādā pie veikala, jāpakārto, lai atpūta būtu baudāma.

Ja nu arī Tev paredzēta “pirts atpūta”, tad tik nāc veikalā un sapērc visu nepieciešamo, bet mēs Tev to piegādāsim ar pakomāta palīdzību.

Lai veiksmīga atlikusī nedēļa, un izdevušās brīvdienas!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *