Labai noskaņai

Draugi!

Mīļš sveiciens svētku nedēļā!!! Prieks, ka kopā varam baudīt šīs dienas svētkus un gatavoties 4. maija svētkiem. Lai arī, cik dažādi mēs tos svinētu, mēs ļoti vēlamies, lai katrs sajūt svētkus un var tā kārtīgi atpūsties. Protams, mūsu galvenā rūpe ir tā, lai jūs perfekti justos pirts apmeklējumā. Lai tā būtu, viens no noteicošiem faktoriem ir – jābūt visam inventāram mājās! Un šinī jautājumā, mēs jums esam perfekts sadarbības partneris! 🙂

Jums tikai ir jāatver mūsu internetveikals www.istaspirtslietas.lv un, pirmām kārtām, ir jāaplūko nedēļas akcijas piedāvājums https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/, un tad jau ir jāizstaigā visas sadaļas, un jāsapērk visu nepieciešamo.

Tas ir tik vienkārši un bez stresa paveicams, kā viegla pastaiga gar jūru! 🙂

Pāris lietas, kas mani pašu uzrunā: Aroma sāls bloks https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-citrons/. Labi palīdz baudīt pirtiņu ar sevis izvēlēto smaržu, tā teikt – aromterapija arī pie reizes. Parasti saku tā, šādiem blokiem pirtiņa ir jābūt, pat ja neesi piekritējs tos izmantot. Ja nu es atbraucu ciemos un vēlos “citrona pirti”? Tu atver plauktu, izņem bloku un smaidi: “nav problēmu”! 🙂

Par bērnu cepurītēm https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-delfinins/. Te īsti nav ko daudz stāstīt. Kurš tad nevēlās palutināt savu atvasīti ar ko foršu!?! Nu lūk, ideāla ģimenes dāvana jaunajam pirts cienītājam!

Ja mēs esam kārtīgi aizrāvušies ar kaut kādu hobiju, mēs vēlamies to labāko, to skaistāko, acij tīkamāko. Ja Tev mājās pašam ir pirtiņa, tad tajā vēlies redzēt funkcionālas un skaistas lietas. Aplūko šo spaini https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-spainis-15l-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/. Kalpos ilgi un aci būs kur piesiet!

Katrā gadījumā, pie mums Tu vari nokomplektēt savu pirtiņu no līdz, atliks tikai atpūsties un gūt baudu. Ienāc mūsu veikalā, un pats par to pārliecinies!

Lai fantastiska šī svētku nedēļa, un tiekamies pie pasūtījumiem. 🙂

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *