Bez kategorijas

Hei, Draugi!

Kā pagāja brīvdienas? Ceru, ka labi!

Droši vien, jūs tā pat kā mēs, sākat gatavoties nākamai darba nedēļai, kura solās būt spraiga un aktīva!

Esam salikuši nākamās nedēļas akcijas preces, lai jūs jau varētu iepazīties ar tām, un padomāt, kuras tieši jums ir vajadzīgas. Kā jau zināt, ar mums ir interesanti. Mēs jau svētdienas pēcpusdienā, sākam jūs uzvedināt uz domām par atpūtu :). Bet tā arī vajag! Ja vēlaties kvalitatīvi atpūsties – tas ir jāieplāno. Un kā jau mēs zinām, jo kvalitatīvāka atpūta, jo veiksmīgāks darba cēliens. Par darba plānošanu lai šefs spriež, bet Tev ir jāsaplāno, kā relaksēties! 🙂

Un tā, pāris interesantu piedāvājumu no mūsu puses:

Sākšu ar “smagsvara” lietām: Ozolkoka ķipītis https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-kipis-ar-koka-rokturiem-un-vaku-35l/. Jā, ozols ir ozols. Kā es parastti saku – katra cilvēka dzīvē ir kāda mīļa aizraušanās. Ja Tavā dzīvē tā ir pirts, tad tajā jābūs visam tam labākajam, skaistākajam. Un ne jau tādēļ, lai lielītos draugiem, bet tādēļ, lai dvēsele, kopā ar miesu, arī atpūstos.

Sen jau vasara ir aiz kalniem, tādēļ halāti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-xl/, vairs nestāv skapjos, bet karājās uz pakaramā https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pakaramais-5-aki-2/, un tiek intensīvi izmantoti.

Ne redzi, pie šāda pirts inventāra, jebkura grūta nedēļa, pirtī būs izsviedrēta, bet dvēsele atkal saņems spēka devu!

Lai Tev veiksmīga nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *