Pirts atribūtika

Čau, nedēļas vidū!

Kā jau redzu, viss ir nostājies savās vietās, un dzīve “sit augstu vilni”! Mēs esam labi pirtī gājēji, tādēļ tik sīksti un rūdīti. Katru dienu aplūkojam dažādas preces, pērkam sev noderīgās un vajadzīgās – FORŠI!

Ir liela interese par cepurēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, nav jau arī brīnums. Pirtī no apģērba ir vajadzīga tikai cepure 😉, jo stilīgāka, jo labāka. Protams, vajadzīgs arī halāts https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lina-halats-l/, kuru uzmest uz pleciem un iet alu padzerties. Protams, ja ir “pasēdēšana” tuvāko lokā, tad gan – jāizvelk sen iegādātā alus muca https://istaspirtslietas.lv/Produkts/10-l-konusveida-ozolkoka-muca-uz-paliktna/, jāliek galdā foršie kausi https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-kausu-komplekts-no-ozola/ un jāsvin dzīve kopā ar mīļotajiem! Jā, svinēšana nav lēta, bet priecāties ar baudu arī ir jāmāk! 🙂

Uz ko es mudinu? Es mudinu APSTĀTIES, mudinu izbaudīt šo mirkli, izbaudīt ar labu, skaistu un kvalitatīvu inventāru! 🙂 Padomā!

Lai izdevies šis vakars!!!

P.s. Mēs esam ļoti pateicīgi, par katru, kurš piesakās mums facebook istaspirtslietas.lv par sekotāju, un dalās ar ierakstiem! Atceries, Taviem draugiem ir jāzina tas, ko zini Tu.

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *