Bez kategorijas

Sveiks, nedēļas vidū!

“Mazā piektdiena” ir pienākusi, jau var saprast, vai nedēļa būs laba, vai SUPER laba! Abos gadījumos, ir jāsāk domāt, kā sevi palutināt brīvdienās. Kā jau zini, man priekš Tevis ir standarta piedāvājums – EJAM PIRTIŅĀ! J

Tikai ir jāsaprot vai viens relaksēsies, vai ar ģimeni, bet varbūt kārtīgā draugu pulkā? Visas iespējas ir labas un pieņemams, un visām ir viens kopīgs fakts – ir jāsagatavojas! Par mangāli, šašliku un alu, es mazāk ko varu piedāvāt, bet tieši pirtiņai – ņem ko vajag un lai labi kalpo! Ielūkosimies pāris piedāvājumos, kas varētu noderēt.

Sadaļa “Pirtslietas” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/, irk ā mājas pamati. Bez šīs sadaļas precēm, pirtiņa tā īsti nav iedomājama. Tās pašas švammes https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/svammes/, noder ne tikai pirtiņai, bet ikdienas lietošanai arī. Mums ir klienti, kas šādas lietas pasūta vairumā. Kā es parasti saku, ja Tu iepērcies mūsu veikalā, “uzmet aci” arī šādām lietām, pie lielā pirkuma, kāda švamme noderēs! Pačukstēšu, ļoti ceru, ka nākamnedēļ varēšu salikt jaunāko pievedumu. Būs dažas jaunas preces, vairākās sadaļās – švammes arī!

Sadaļa “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Sadaļa, kuru nevar ignorēt. 🙂 Šeit ir saliktas daudz preces, kuras palīdzes baudīt gan pirti, gan pēc pirts atmosfēru. Dažādi aromatizētāji https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ellas/, kurus baudīt pēršanās laikā, pirts medi https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sviesti/, kuri vēl ilgi pēc procedūrām smaržos un liks Tev justies kā mākoņos. Sveces https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/sveces/, romantiskam vakaram un divvientulību baudīšanai…

Un noteikti ir jāatver sadaļu “Pirts drēbes” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/. Ja ne kam citam, tad cepuru https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/ izvēle ir bagātīga! Gan sievietes sev var sapirkties elegantākos eksemplārus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-dzeltena/, gan vīri var parādīt savu patieso es https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-saimnieks/.

Kā redzi, pie mums veikalā ir viss vajadzīgais, lai Tava pirts baudīšana būtu PERFEKTA! Tad nu nevelc garumā, ienāc un iepērc visu vajadzīgo, un baudi skaistu nedēļas nogali!

Veiksmīgi!!!

Tavs www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *