Cepures

Sveiks, Draugs!

Ceru, ka esi kārtīgi nosvinējis svētkus, un šodien vari atpūsties no svinēšanas. Kā zināms, no labas atpūtas arī ir jāatpūšas, tādēļ šodien, ir tā diena, kad varam to darīt! Katrā gadījumā, ģenerālmēģinājums atpūtai ir bijis, jāpiekoriģē pāris nianses, un jāsāk gaidīt Ziemassvētkus un Jauno gadu! Kā jau mums pāris klienti ir pasmējušies – sākam gatavoties un iepirkties. Un tas ir labi jo, kurš gatavojas laicīgi, tas sagatavojas kārtīgi! 🙂 Bet nu, neaizmirsīsim arī par ikdienu. Nesteidzoties, un šodien arī atpūšoties, esam salikuši akcijas preces https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ nākamajai nedēļai. Aplūkosim pāris interesantus piedāvājumus:

Aromātiskais spilventiņš “Ar mīlestību” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-ar-milestibu/. Uz pasaules nav neviens, kurš nevēlētos mīlestību, tāda vispār NAV! Tad nu, kādēļ Tev to kādam nesniegt? Un arī nedaudz uzskatāmā veidā. Pasniedz šādu dāvaniņu, un tas vienmēr atgādinās par Tavu silto un mīlošo sirdi. Nu silti paliek, vai ne? 🙂

Pirts cepurīte “Pingvīniņš” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-pingvinins/. Kā saka man mīļš cilvēciņš: Bērns ir laime, un tas nekas, ja Tev dēļ šīs laimes, raustās labā acs. J Bērniem mēs vienmēr gribam sniegt to labāko un mīļāko. Vai Tavam mīļajam, mazajam pirtī gājējam, ir sava cepurīte? Nav?! Aplūko šo un uzdāvini. Tu redzēsi, laime spīdēs bērna acīs, un, uz kādu brīdi, pārstās raustīties arī Tava acs. 🙂

Ja nu esi nodomājis pasēdēt romantiski, es Tev ieteiktu šo sveci “Rudzupuķu vainadziņš” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/svece-rudzuja-tagad-saksi-jpuku-vainags/. Pie dāvātā spilventiņa, kas smaržo pēc vasaras, pēc nakts pie ezera, šī svece papildinās Tavu noskaņojumu. Rudzu lauks, pa kuru Tu skrien ar rudzu puķu vainadziņu galvā… Romantika… tā tiem bērniem nepatika… un kā ir ar Tevi?

Nu redzi, kā pie brīvdienas, prāts nesās uz romantiku, tikai ne uz darbu. Katrā gadījumā, pavadi šo dienu lietderīgi, lai nākamā nedēļa ir spēka un enerģijas pilna. Ja nu sadomā iet pirtī, pārbaudi, vai Tev viss vajadzīgais ir. Un ja kaut kas nav – laipni gaidām mūsu veikalā.

Lai izdevusies šī nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *