Labai noskaņai

Sveiki, mīļie!

Ko lai vēl saka? Jāmēģina no šī šoka atjēgties, un nedaudz ir arī jāpastrādā. Mēs jau vairākas nedēļas neesam neko likuši uz akcijas precēm. Uz šo brīdi arī nekas nav salikts, bet kaut ko izdomāsim. Mēs jūtam un redzam visu noskaņojumu, kas valda apkārt. Daudziem vairs neko negribas, neko nevajag, stress, neziņa, utt., utt. Bet, mēs tiksim tam pāri un pasaule noteikti uzvarēs! Lai kā arī patreiz neietu, vienu zinu ļoti droši – arī šādos laikos ir jāmazgājas, pirtiņa jāiekur, miesai jāliek atslābināties un dvēselei jāgūst miers. Tādēļ, iziesim cauri dažām pozīcijām, kuras ļautu pirtiņā izbaudīt mieru, labsajūtu un spēka pieplūdi.

Protams, pirmā sadaļā ko apmeklēt ir – “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Ja nu jums patīk kāds konkrēts aromāts, nu piemēram, apelsīns, jūs varat iegādāties šo sāls bloku https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-apelsins/, un pirtiņā aplejot ar karstu ūdeni, jūs sajutīsieties kā apelsīnu paradīzē J

Ir arī pieejamas dažādas eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins/, kuras var izmantot ne tikai pirtiņā, bet arī mājās, guļamistabā, vannas istabā. Ja vēl neesat iegādājušies eļļas iztvaikotāju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ellas-iztvaikotajs/, droši pasūtat un varēsiet baudīt aromterapiju kur vien vēlēsieties!

Teikšu godīgi, esmu ļoti sailgojies pēc sarunām ar jums! Ceru, ka jūs arī! Lai kā arī apkārt neietu, mēs esam un būsim tik pat vienoti kā Ukraiņi, jo šādu vienotību ar tankiem nevar sašķelt!

Slava Ukrainai un tik pat lielu vienotību mums!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *