Pirtslietas

Sveiki mīļie Draugi!

Atkal ir nedēļas vidus, un domas jau, lēnā garā, bet “velk” uz brīvdienām un to nosvinēšanu. Kā daudz var redzēt facebook, tad miega trūkums ir daudziem ļoti aktuāls. Cik noprotu, liela daļa gulēs J! Nezinu, man ar miegu ir savas attiecības, es esmu vairāk par aktīvu, par ģimenisku, par pirts baudīšanas atpūtu. Atkal no otras puses, kāda vaina? Sestdien kārtīgi izguļamies un svētdien iekuram pirtiņu, pasaucam draugus un relaksējamies! Lai vai kā, bet pirts inventāram vienmēr ir jābūt gatavam pirts baudīšanai! Nedaudz aplūkosim, ko varam šodien pasūtīt, un nedēļas baigās jau izmēģināt.

Vai Jums ir tādi “sīkumiņi”, kuri mētājas pa dažādiem stūriem, un kad vajag, nekādi nevar to atrast? Ja tā ir, es neesmu vienīgais “bēdu brālis” J. Iesaku paņemt šādu auduma kasti https://istaspirtslietas.lv/Produkts/auduma-kaste-mantu-glabasanai-elegance-4/, nolikt kādā stūrī un skaļi teikt: Te ir vieta visiem sīkumiem! J Un problēma ir atrisināta. Pēc šāda rituāla, Tu vienmēr zināsi, kur meklēt to, kas ir nozudis J.

Kad Tu ej pirtī, bet sievas nav blakus – nomazgāties vajag šā vai tā. Šādā situācijā man liels palīgs ir šī birste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-birste/. Tās lielais kāts ir noņemams, un pati birste ieliekama rokā un ar gumiju apliekama. Tātad, tā neslīd ārā no rokas, un muguras noberšanai uzliekams garais kāts. Nu jā, kājas nomazgāt arī ir ērti ar garu kātu. Tiešām, ļoti labi izdomāts produkts. Kādā gada tirgū pircējs teica: Mājās, vecākam cilvēkam, būs ļoti labs palīgs mazgājoties!

Nu re, sanāca aplūkot tikai divas preces, bet tik vērtīgas, ka apraksti ir gari J. Bet cik mums tādu ir? DAUDZ!!! 🙂 Vislabāk, ka Tu pats ienāc mūsu internetveikalā un atrodi sev vajadzīgās preces. Bet, mēs solam, ka pasūtījumu centīsimies apstrādāt cik vien ātri varam, lai Tu to saņem uz savu “pirts dienu”!

Lai “foršs” šis vakars

Lai siltas vakariņas,

Lai mīļi bērni un karsta sieviņa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *