Pirts drēbes

Sveiki, mīļie Draugi!

Ļoti ceru, ka jūs, tā pat kā es, pirmdienas sākat ar fantastisku un rosīgu noskaņojumu! Ja tā tas ir, tad pēc manas saprašanas, brīvdienas ir pavadītas uz URĀĀĀ!!! 🙂 Esam atpūtinājuši savu miesu, dvēsele vēl joprojām dzied, gars ir mundrs un aicina uz varoņdarbiem! “Aidā”, UZ PRIEKŠU!!!

Vakar mani uzaicināja uz “pirts tusiņu”, tad nu bija jāpadomā, ko ņemt līdzi uz šādu pasākumu? Protams, paņēmu ozola pirtsslotiņas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/ozola-pirtsslota/, starp citu, mums ir svaigs pievedums, atvēru kasti, aromāts pa visu telpu tāds, ka jau ir pirts sajūta. 🙂 Un mājas saimniecītei, paņēmu kā dāvanu, šādu saunas dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/saunas-dvielis-sievietem-bordo/, lai pārāk nedusmojas par miestiņa baudīšanu. Pēc reakcijas sapratu, esmu trāpījis desmitniekā! Ar joni nāk drēgnais laiks, un pēc pirts baudīšanas, ir ļoti patīkami, uzvilkt šādu saunas dvieli. Ja nu drīkstu atdzīties, tad šis dvielis ļoti piestāvēja daiļajam dzimumam. Varēja pat redzēt, cik lepns ir vīrs… Es gan nesaprotu, dāvanu dāvināju es… 🙂

Es gan gribēju, ka miestiņš lītu no šādas mučelītes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/15-l-ozolkoka-muca-uz-paliktna/, bet man visi atgādināja, ka rītā ir jāstrādā, tad nu paņēmām tikai pāris pudelītes, bet dzērām gan, no šādām krūzēm https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/. Man jau nu liekas, ka no tādām garšo labāk, un jūties kā kārtīgs vīrs “Velna kalpos” – piemēram Ērmanītis! 🙂

Nu redz, tāda bija mana fantastiskā nedēļas nogale, kuras dēļ, tagad spēki ir uzkrāti visai nedēļai! Ja nu esmu Tevi iekārdinājis, tad tik saorganizē šādu pasākuma, sasauc radus, draugus, kaimiņus (neaizmirsti arī mani 🙂 ), un izbaudi kārtīgu nedēļas nogali!

Bet, pēc visa vajadzīgā inventāra griezies pie mums. Ātri nokomplektēsim un nosūtīsim, bez liekām raizēm un galvassāpēm!

Lai izdevusies šī nedēļa! Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *