Labai noskaņai

Sveiki, DRAUGI!

Prieks, ka varu jūs “pavadīt” nākamajā nedēļā. Tas ir nedaudz sarežģīti un izaicinoši, bet, ja varu kādu uzmundrināt – es smaidi! 🙂

Izskatās, ka mūs atkal ir apciemojusi ziema. Nu, neko darīt, pieņemsim tās balto pusi, sēdēsim karstā pirtiņā, dzersim fantastisku tēju https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-teja-ar-bagatu-dabisko-sastavu/ un baudīsim šos skaistos mirkļu. Tiko klausījos, kāda temperatūra ir jābūt pirtiņā. Ja es pareizi saprotu, 40 – 50 grādos var visi pērties, pat iesācējiem tā ir laba temperatūra. Ko jūs sakāt, ir pareizi?

Katrā gadījumā, es neesmu pirts meistars, es tikai palīdzu ar inventāru, lai jums nebūtu jābraukā pa vairākām vietām un jālasa pa daļām. Ienākot mūsu veikalā, jūs visu varat pasūtīt attālināti, un mēs visu piegādāsim – forši! Tā bija maza atkāpīte, bet tagad aplūkosim kārtējās akcijas cenas:

Vai Tava sieva šodien ir burvīga? Protams IR, un viņa noteikti ir pelnījusi mazu uzmanības dāvaniņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-spilventins-burviga-sieviete/. Mums pašiem ir liels gandarījums, ka šādus spilventiņus ražojam no sākuma līdz… tas nonāk pie Tevis. Vasara pasūtam dažādas zālītes, lai kaltējās. Pērkam dažādu linu un griežam to. Tad liekam izšūties, šujam kopā, piepildām ar “vasaru” un nododam Tev vērtēšanai un baudīšanai. It kā nekas sarežģīts, bet ir vairākas pakāpes izejamas, līdz Tu kvalitatīvi vari pateikt savai sieviņai: Tu esi “Burvīga sieviete”! 🙂

Par eļļām https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-apelsins-2/. Es jau rakstīju, kā tās kvalitatīvi izmantot pirtiņā, lai izbaudītu aromātu un gūtu maksimālu baudījumu no tā. Tiko arī klausījos interesantu padomu, ka varētu pamēģināt. Ko kāda gatera paņemt (protams sarunājot 🙂 ) notēstas mizas, pielikt tās pirtiņ pie sienas, un Tev ir fantastisks aromāts. Man liekas, interesanta ideja. Ja nu kāds tā dara, vai izmēģinās – padalies ar rezultātu un iespaidiem – nu “baigi” interesē!

Katrā gadījumā, ir prieks padalīties ar savām domām un idejām, bet mans pamatpakalpojums ir – Tevi nodrošināt ar visu vajadzīgo inventāru, lai Tu varētu kvalitatīvi baudīt pirts piedāvātās iespējas. Tādēļ, kā jau zini, Tev tikai ir jāatver mūsu internetveikals, “jāizskrien” pa visām nodaļām, jāsapērk vajadzīgais un mēs Tev to nogādāsim. Nu pavisam elementāri!

Lai izdevusies nākamā nedēļa, un tiekamies kādā no “nodaļām”!! 🙂

Tavs www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *