Labai noskaņai

Sveiki, DRAUGI!

Ar mazu nokavēšanos, bet esam ieradušies pie jums, ar mazām bet mīļām atlaidēm.

Vasaras laikā ir tā pagrūtāk pieturēties pie plāna, un pirts apmeklējumi arī ir retāki, kam ir savi attaisnojošie elementi. Neskatoties uz visu šo, Tu vienalga esi uzticams pirtī gājējs. Tādēļ vien, mums ir jāpieliek visas pūles, lai ienākot pie mums veikalā, Tu būtu patīkami pārsteigts un sajustu mūsu rūpi par Tevi!

Es aicinu ienākt mūsu veikalā, un taisnā ceļā doties uz “atlaižu plauktu” https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Šeit, Tu redzēsi preces, kuras visu šo nedēļu būs par samazinātu cenu. Protams, mēs ņemam preces no katras sadaļas, tas no zīmē, ka kāda Tev noteikti ir vajadzīga, vai tūlīt būs vajadzīga.

Nu, piemēram, šis pirts medus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-smiltserkski-kadiki-zensenu-klingeritem/. Ja esi ar šo preci iepazinies, tad Tu to noteikti diezgan aktīvi lieto. Šī ir viena no tām retajām precēm, kurai ir nepatīkama tendence beigties, un ik pa laikam tā ir jāatjauno. Nu lūk, ideals mirklis tā arī izdarīt!

Nav jau arī tā, ka obligāti ir jāiepērkas atlaižu plauktā. Galu galā, ja iepērkas priekš pirtiņas, tad ir vajadzīgas vairākas preces, un no dažādiem “plauktiem”. Pēc apmeklējumiem un dažādiem jautājumiem es saprotu, ka šis ir laiks, kad pirtiņa tiek celta, pielabota vai “uzfrišināta”. Tādēļ, liela apmeklētība ir tieši šai sadaļai “Pirts piederumi” https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/. Sadaļā ir vairākas preces kā sev, tā arī pirtij. Piemēram pakaramais https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pakaramais-9-aki/, kas noderēs ne tikai pirtiņai, bet arī mājai, dzīvoklim. Lai labāk šādu pakaramo varētu pielikt un tas ilgi kalpotu – tas ir jāliek ar pilnu atbildību un rūpīgi. Kad darbs ir padarīts, esam nopelnījuši “slāpes dzesējošu vielu” no šādas skaistas krūzes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/alus-kruze-no-ozola/.

Katrā gadījumā, laipni aicināti apmeklēt mūsu veikalu, izvēlēties vajadzīgās preces, un baudīt pirti, vasaru un meitenes! 🙂

Lai visiem saulaina šī nedēļa! Ja ne laika apstākļos, tad sirdī noteikti!

Kā vienmēr Jūsu

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *