Labai noskaņai

Sveiki, DRAUGI!

Nu ko, izskatās, ka brīvdienas ir pagājušas, un varam noskaņoties nopietnam darbam, ja nemaldos, līdz Jāņiem. Zinu, daži teiks: Kādas brīvdienas? Par ko Tu runā? Es strādāju ka zvērs! Tā tas arī ir, man pie mājām notiek fasādes darbi, kamēr es atpūtos, tauta jau astoņos nāca un sāka darbus. Katrā gadījumā, svētdienas gan ir brīvas, un šajā dienā varam noskaņoties jaunajai darba nedēļai!

Viens no “noskaņošanās” veidiem ir, ieiet un pasēdēt pirtiņā! Ļaut miesai atslābināties un garam saņemt spēkus jaunajam darba cēlienam. Un šo, es novēlu ikkatram izbaudīt “uz savas miesas”, tādējādi saprast, ka šī aizraušanās ir fantastisks “relax”! No mūsu puses, ir nemainīgs uzstādījums – sagādāt jums visu nepieciešamo inventāru, fantastiskai pirts baudīšanai! Sākot jau ar pirts slotiņām https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirtslietas/pirtsslotas/, beidzot ar labu un kvalitatīvu aprīkojumu https://istaspirtslietas.lv/product-category/aprikojums/.

Protams, mēs sniedzam arī atlaides! Katru nedēļu, mums ir vairākas preces, no visām sadaļām, kurām tiek piešķirtas “Akcijas preces” statuss https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/. Ir vērts, katru nedēļu, atvērt mūsu internetveikalu un aplūkot, vai jums vajadzīgā prece šonedēļ ir uz atlaidi? Ja nu šī ir tā nedēļa, kad ir, un Tu būsi palaidis garām – man būs ļoti, ļoti žēl. Tādēļ, paņem šo noteikumu kā likumu – vismaz reizi nedēļā apmeklēt mūsu internetveikalu un iepazīties ar piedāvājumiem! 🙂

Piemēram, bērnu pirts cepurītes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-gotina/. Ja vēlies ar bērnu iedibināt tradīciju kopā iet uz pirti, iegādājies inventāru tieši savam bērnam. Viņam būs pavisam cits prieks, un jutīsies svarīgs un īpašs!

Pirts medus https://istaspirtslietas.lv/Produkts/pirts-medus-ar-rozmarinu-piparmetru-natri-pelaski/, un visa “Labai noskaņai” sadaļa https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/. Pats šo medu lietoju arī mājās, dušā. Fantastiska sajūta, kura nepamet vairākas stundas. Miesa staro un smaržo, nav nekā lipīga (par šo man ir jautājuši un pats pirmajā reizē arī domāju). Noskalojies un kā no jauna piedzimis. Tūlīt būs vasara, karsts laiks, dušā iesim katru dienu. Kādēļ, lai šāds medus, nebūtu mūsu arsenālā?

Varētu vēl ilgi un plašī stāstīt, par apsalūti visām precēt, bet Tev labāk pašam ienākt un aplūkot sev vajadzīgās, vai noriskēt un izmēģināt kaut ko, ko neesi lietojis. Piemēram, bambusa slotu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/liela-bambusa-pirtsslota/! Vai zini kas tas ir? Nu re, ņem un izmēģini!!! 🙂

Lai panākumiem bagāta nākamā nedēļa!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *