Labai noskaņai

Sveicināti!

Jāsaka jau taisnību, nedēļas sākums mūs nelutina ar labiem laika apstākļiem. Bet, vai tādēļ skumsim un neizbaudīsim jaunu sākumu? Nu nē, es tā nedarīšu. Man šī nedēļa ir saplānota ar labiem darbiem. Ir jānosūta brīvdienu pasūtījumi, jāiepriecina klienti un jāuzmundrina tos, kuri domā par pirtī iešanu. Iedomājies, viss šis jāizdara šīs nedēļas laikā! Darba daudz, un lietutiņš, nav traucēklis.

Liels prieks, ka pērkat arī fundamentālas preces. Šī krievu duša https://istaspirtslietas.lv/Produkts/krievu-dusa-15-litri-ar-nerusejosa-terauda-ielikni/, šodien sāk ceļu uz savām jaunajām mājām, un esmu pārliecināts, ka brīvdienas būs aizraujošas, jo šī duša sāks savu darbu un kalpos ilgi jo ilgi. Katrā gadījumā, kāda ģimene un noteikti arī draugi, kārtīgi iemēģinās šīs dušas funkcionalitāti. Apsveicu ar pirkumu un lai ilgi kalpo!!!

Protams, prieks par katru pasūtījumu, par cepurēm https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-drebes/cepures/, kuras tiek pirktas gan sev, gan mazajiem ķipariem https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-kakitis/. Kā arī, jūs esat iecienījuši sadaļu “Labai noskaņai” https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/, kas ir pašsaprotama lieta. Neviens pirts apmeklējums, nav iedomājams bez kādas preces, no šīs sadaļas. Dažādas ēteriskās eļļas https://istaspirtslietas.lv/Produkts/eteriska-ella-citrons-2/ tiek pirktas un sūtītas, arī aroma sāls bloki https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-apelsins/ atrod savas mājas, un nestāv mēnešiem noliktavā. Esat izpirkuši visu sāls bloku “Kadiķis” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/sals-bloks-pirtij-kadikis-1kg/, mums ir jādomā par tā papildināšanu. Kā redzi, darba daudz, un daudz patīkama darba! Katrs Tavs pasūtījums, ir mūsu darba novērtējums, kas sniedz lielu gandarījumu, tādēļ, PALDIES, ka novērtē mūs! 🙂

Lai Tev izcila šī nedēļa, un neaizmirsti, sākt laicīgi gatavoties kvalitatīvām brīvdienām! 🙂

Tiekamies veikalā,

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *