Bez kategorijas

Sveiciens un vēlējumi

Mūsu meža zvēriem, tā iepatikās uzceltā pirtiņa un šī kopības sajūta, ka tika nolemts – arī jauno gadu sagaidīs kopā. Mēs viņus vairs netraucējām, jo darba procesā, ir atrasti jauni draugi, sen pazīstamie, iepazīti no cita skata punkta, kāda ģimene ir satuvinājusies un sācies skaists medus mēnesis. Ja ieklausās, šis brīnumainais mežs, vēl joprojām kūsā un dzīvo aktīvu dzīvi. Lai viņiem veicas, un skatīsimies, kā ies nākamajā gadā! Kādēļ es šo pieminu? Gribu padalīties ar vēstuli, kura saņēmu pastkastītē no visiem zvēriem:

Mans mīļais Draugs!

Kamēr mēs vēl esam šajā vecajā gadā, vēlos Tev pateikt LIELU PALDIES, ka biji kopā ar mums! Ka palīdzēji attīstīties, ka nāci, zvanīji mums, ka jautāji pēc palīdzības. Katra Tava atnākšana, priekš mums bija svētki. Katrs Tavs pirkums, mums sagādāja lielu gandarījumu. Katrs Tavs smaids, kad atpakoji savu sūtījumu – mēs to sajutām un tas deva kārtējo spēka devu iet un cīnīties tālāk.

Tādēļ, nākamajā 2024. gadā, mēs ļoti ceram, ka mūsu attiecības tikai pastiprināsies! Ceram, ka kļūsim par sirds draugiem, ka mūsu attiecības būs tik ciešas, ka ozola saknes, kas ozolam palīdz būs tik stipram un tik varenam!

Lai nākamais gads, Tev atnes daudz labu un patīkamu emociju, kuras palīdzēs tikt pāri dzīves ne tām labākajām dienām. Lai sasniedzot virsotni, Tu šo gaisu, šo sauli, šo triumfu varētu izbaudīt ar pilnu krūti, “piebāzt pilnas kabatas”, un ar paceltu galvu kāpt lejā, lai uzkāptu nākamajā virsotnē – augstākā!!!

Laimīgu un sirds siltu nākamo 2024. gadu!!!

🙂 🙂 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *