Pagalvji, sēžamie

Koka reste pirtij 2m

Šo produktu mēs pārdodam jau diezgan ilgu laiku, lai saprastu tā nozīmi un vērtību. Es noteikti neesmu pirmais cilvēks Latvijā, kurš ir apdedzinājis piekto punktu uz lāvas. J Atceros, bērnībā, ka tik pirtiņā ieiet, neko līdzi nevajag. Sakurināta kārtīgi, es pat dvieli nepaņemu, “fiksi” vajag apsēsties uz lāvas… Vēl “fiksāk” no tās nokāpt. 😀

Bet nu, šī problēma ir atrisināta! Vienmēr ir pieejama šāda koka reste un tieši divmetrīga. Ja nu kāds ir tāds pats kā es jaunībā, varu izpalīdzēt – kopā pasēdēt un neapdegt. Un kad mani vajag nopērt, es vienkārši uz tā apguļos, apakšā paklāju kādas zālītes un baudu sievietes izvirdumus. 😀

Es domāju, ka šāda prece ir noderīga katrā pirtiņā. Jā, varbūt, katru reizi to nelietosiet, bet kad ir vēlme vienkārši draugu lokā izbaudīt labu vakaru, labi ka tā ir.

Šīs koka restes prioritāte, ir kompaktumā. Sarullē, ieliec plauktā vai atstutē pirts kādā stūrīti. Brauc izbraukumā, ieliec mašīnā ar apziņu, ka tie ir DIVI METRI.

Ienāca doma prātā, šādu resti noteikti sadzīvē arī varētu pielietot? Piemēram piknikā – improvizēts stabils galds. Ja esat ar kuplu ģimeni, vai draugu pulkā – divmertīgs galds ir bagāts galds!

Padomā labi, vai tiešām Tev nenoderēs šī koka reste https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-pirts-sezamais-2m/, un kad sapratīsi, ka tas ir tieši tas, kas Tev ir vajadzīgs, ātri pasūti to, un mēs Tev ātri piegādāsim!

Lai izdevies šis vakars,

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *