Cepures

Čau!

Nu ko, kārtējā mazā piektdiena ir klāt. Sākās “prāta spēles” – gatavošanās lielajai piektdienai :). Kā atpūtīsimies, ko aicināsim ciemos, bet, varbūt, ģimenes lokā, vai pirtiņai viss ir sagatavots? Visi šie jautājumi nāk prātā tieši “mazajā piektdienā”. Un tas ir ļoti labi, Tu vari kārtīgi sagatavoties.

Lai nu kā, bet mans aicinājums būs tieši tiem, kas domā brīvdienas pavadīt baudot pirtiņu. Tev ir laiks sagatavoties karaliskām brīvdienām. Kad Tu iekur pirtiņu, un saproti – Tu vari atslābināties, vis sir sagatavots, pirts ir izkurināta, gars https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aromatiskais-pirts-garins/ ir pietiekami stiprs un visi pirts piederumi https://istaspirtslietas.lv/product-category/pirts-piederumi/ ir pieejami. Bet nu, aplūkojam pāris mūsu piedāvājumus, kurus varat izmantot, jau šīs nedēļas beigās, ja ātri pasūtīsiet.

Tātad: dažādu smaržu aromatizētāji https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-rozmarins/. Mēs balstāies uz dažādību. Respektīvi, Tev tā sagribas kādu fantastisku smaržu sajust – nekādu problēmu. Atver sadaļu https://istaspirtslietas.lv/product-category/labai-noskanai/ un izvēlies jebkuru sev tīkamu un vēlamu aromātu. Ieteikšu ideju, tikai nevienam nesaki! Nedēļas nogales tusiņu, nosauc par “Rozmarīna priekiem”! Draugiem, radiem, ģimenei būs tematiskā nedēļa. Ar šādu izdomu, Tu iepriecināsi visus 🙂

Protams, Tu esi “Šefs”, “BOSS”, Tev ir vajadzīga atšķirības zīme, tā teikt pakāpe. Paņem šo cepuri https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/, un visi zinās pie kā griezties!

Vismīļākie, vispatīkamākie un visproduktīvākie pirts apmeklējumi ir – ģimenes pirts apmeklējumi. Piedāvājam jūsu atvasēm šādas cepurītes https://istaspirtslietas.lv/Produkts/bernu-pirts-cepure-delfinins/. Kad šo dāvanu mazais saņems, viņam būs ļoti lieli iespaidi, un pirtiņa iegulsies tā atmiņā, kā kolosāli pavadīts laiks ģimenes lokā. Padomājiet par šo iespēju, un to izmantojiet!

Nu ko, liels un mīļš paldies, ka visu izlasījāt, nolaikojāt un padalījāties. Laidīšu jūs beidzot projām, drīzāk iepirkties visu pirtiņai, un tiekamies atkal!

Jūs esat VISLABĀKIE!!!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *