Bez kategorijas

Čau!

Vai Tu zināji? Pirts ir domāta STIPRAJIEM! Skatos “Likteņa līdumnieki”, kur vīri nāk mājās pēc koku ciršanas. Sievas sakurinājuši pirtiņu. Nezinu, ir jāpapēta, kā īsti latvieši un arī citas tautas, iet pirtiņa. Bet, cik saprotu, sievas gāja pirmās. Izkurināja, nopērās un gaidīja vīrus pirtī. Vīriem papērties, nomazgāties, jauniem pameņģēties 🙂 . Ieklīst pie sievām pirtiņā, dabūt ar slotiņu kārtīgi 🙂 . Ja tā padomā, pirtiņa vienmēr ir bijusi dzīves centrā! Pēršanās, mazgāšanās, meņģēšanās, bērnu dzimšana. Esmu dzirdējis, ka aiziešana no šīs zemes, arī pirtiņā notikusi. Senčiem, ļoti liela dzīves daļa, bija saistīta ar pirtiņu.

Tagad daudzi māca, rāda, kā pareizi ir jāiet pirtiņā, bet man ir tāda sajūta, ka mūsu tēviem tas bija no dabas dots. Viņi visu darīja nepiespiesti, brīvi un PAREIZI! Godīgi sakot, ir labi zināt, kā pareizi ko darīt, bet tomēr, ir jāieklausās savā miesā, dvēselē un garā! Ja vēlies viens izbaudīt pirtiņu – LŪDZU! Ja vēlies “pameņģēties” ar sieviņu – LŪDZU! Par aiziešanu no šīs pasaules – atstājam citai reizei :D, tas mani neinteresē, neesmu pētījis 🙂 .

Katrā gadījumā, piedodiet, bet ar pirtiņu ir tā pat, kā ar seksu. Katrs dara kā grib, un kā ir pašam labāk. Galvenais gūt baudu! Ar vien vairāk un vairāk sāku saprast, eksperimentējam, mēģinām un darām. Tā mēs katrs sapratīsim, kā mums patīk un kā nē – es par pirtiņu 🙂 . Bet rezultātam ir jābūt vienam – Gandarījums līdz nākmai reizei!

Kāda ir mūsu palīdzība? Ļoti vienkārša. Visu inventāru priekš karaliskas atpūtas, priekš baudas gūšanas, jūs varat iegādāties pie mums! Un, kas ir pats svarīgākais? Pareizi, svētdienās sākas jaunās akcijas. Tātad, kāda fantastiska prece ir uz ATLAIDI! Atver šo saiti https://istaspirtslietas.lv/product-category/akcijas-preces/ un nopēti, kas Tevi šonedēļ piesaista, kas ir vajadzīgs un protams – IEGĀDĀJIES to!

Lai pirts apmeklējums ir prātā paliekošs!!! 🙂

Ar inventāru Tev palīdzēs

www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *