Cepures

Sveiki, Draugi!

Nu gan, tā esam aizrāvušies ar ikdienas darbiem, ka palaidām garām trešdienu J. Bet, tas jau neko daudz nemaina. Visiem pirts kurēsies noteiktā laikā, būs ģimenes vai draugu pasēdēšana, būs kārtīga pēršanās un tējas dzeršana, bet var būt alus arī būs.

Katrā gadījumā, mēs visi gatavojamies brīvdienām. Ko tad mēs īsti varam piedāvāt uz šāda veida pasēdēšanu?

Ja nu Tev gribās pirtiņā kādu aromātu, kas aizved līdz par Vidusjūras reģionam, iesaku paņemt “Rozmarīnu” https://istaspirtslietas.lv/Produkts/aroma-sals-bloks-pirtij-rozmarins/. Karsēsies pirtiņā un jutīsies kā Rietumu civilizācijas atklājējs. Jā, tāds efekts ir šādam aromātam.

Ja jau Tu atklāj Rietumu civilizāciju, tad Tev noteikti ir vajadzīga cepure, pēc kuras Tevi ātri atpazīs, un iemūžinās vēsture. Ņem šo cepuri https://istaspirtslietas.lv/Produkts/filca-pirts-cepure-pirtnieks-2/, un kļūsti slavens visa pasaulē. Sāc ar savu kompāniju, un saki, ka Tu visiem parādīsi civilizāciju! J

Tev, kā svarīgai personai, vienmēr ir labi jāizskatās. Tādēļ šāds spogulis ar plauktiņu https://istaspirtslietas.lv/Produkts/koka-plaukts-5-aki/, Tev ļoti noderēs. Varēsi vienmēr redzēt, vai Tu labi izskaties, uz plauktiņa nolikt savu cepuri, un uz āķa pakārt kādu dvieli https://istaspirtslietas.lv/Produkts/lielais-lina-dvielis-075×15-m/.

Nu re, protams ar humoru, bet esam aplūkojuši pāris, ļoti labas, preces. Mums gan divus plauktus jau paņēma, ceru ka tie nebija pēdējie.

Nāc mūsu internetveikalā www.istaspirtslietas.lv un izvēlies sev vajadzīgo preci, bet mēs parūpēsimies, lai Tu to saņem pēc iespējas ātrāk.

Lai izdevies šis vakars!

Jūsu www.istaspirtslietas.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *